Kapat

182 Fsv Frankfurt – Kaiserslautern iddaa Tahmini

FSV Frankfurt’ta teknik direktör değişimine rağmen kötü gidişat sürüyor. Falko Götz yönetiminde çıktıkları iki maçı da gol atamadan kaybettiler. Sandhausen karşısında topa daha fazla hakim olan taraf olsalar da pozisyon zenginliğini ellerinde tutamadılar. Bulundukları nokta çok kritik ve küme düşme hattındaki takımların son dönemde kazandığı puanlara bakarsak bir an önce toparlanmaları şart Ev sahibi ekipte tek eksik sakatlığı süren Niki Zimling (os).

Sezonun belli dönemleri çıkış yapıp belli dönemlerinde de çok kötü performanslar sergileyen Kaiserslautern, son dört maçta kaybetmeyerek orta sıralarda güvenli bir yer edindi. Son maçta Leipzig’e karşı uzun süre yenik oynasalar da rakibin eksik kalmasını da değerlendirerek bitime az bir süre kala beraberliği yakaladılar. Genel olarak hayal kırıklığıyla geçen sezonu olabilecek en iyi yerde tamamlama gayretinde olacaklardır. Konuk takımda Lukas Görtler’in (os) cezası sona ererken, savunmadan Tim Heubach ve Chris Löwe’nin sakatlıkları sürüyor.

Normal şartlarda Kaiserslautern galibiyetini daha yüksek ihtimalli görsem de FSV’nin bir an önce puan toplamaya başlaması gerekiyor. Bu maç için özel bir motivasyona sahip olacaklarını düşünüyorum. Karşılıklı gole oynanır.