Kapat

12 Aralık Cuma İZMİR At Yarışı Tahmini ve Bülteni

1.Ayak =

Çok iyi durumda olmasına rağmen yanlış binicilere emanet edilen Queen Tamara(3) uygun kilosu ile çıktığı gibi bitirebilir. İlk atım.Sonunda kazanabileceği bir yarış bulan Melissa Franklin(5) ve yarış hazırlıklarında dikkat çeken Tropical Thunder(6) grubun en şanslı isimleri.Uzun ve geniş kuponlar için tavsiyem ise kilosu ağır olmasına rağmen başarılı olabilecek bir performansa sahip Akarca Kızı(1)’nı öneririm.

2.Ayak =

Muthiş bir durumda olmasına rağmen yeteneksiz binicisi idare edemeyince kazanabileceği yarışlardan 2. ayrılan Destan Ağa(1) bugun etkili binicisi Akın ile ilk şansı almayı hakediyor.İzmirdeki son startlarını bugunku koşunun galobu niyetine koşan Skylander(2) bu yarışa çok iyi hazırlandı. Kuponlarda bulundurulması gereken 2. isimdir. Sihirbaz pilotu ile start alıcak Zencirbey(8) , parmak ısırtan bir form tutan Sarjana(11) ve sadece bu yarış için İzmir’e gelen Uğur Polat’ın idaresindeki İkibaki(6) koşunun ikramiyesine ortak olacak isimlerdir.

3.Ayak =

Son kazandığı yarışta mukemmel bir duruma geldiğini belli eden , rakiplerine hiç fırsat vermeyip uzak ara kazanan Zilli Pınar(3) bugun için en sağlam tek olarak öneriyorum.

4.Ayak =

Hayatının tek kum yarışını çok gerilerde bitirmesine rağmen binicisi tarafından yarışı kazanamayacağını anlamış ve enseye basmış Aprikose(4) bugun için hafif kilo ile çok daha etkili koşmasını bekliyor ve ilk at olarak öneriyorum. Tam halis’in stiline göre bir at olan İzmirşahı(1)’nı mutlaka kuponlara eklemeliyiz. Daha zayıf gruplarda kazanmasına rağmen uygun kilosu ile bir çarpıyı hakeden Saint Hillarıon(2) ile bu ayağı kapıyorum.

5.Ayak =

Surekli iyi durumda olmasına rağmen ters mesafede yarış koşturulan Dönmezbey(1) için mesafe lehine olucak. Arka arkaya kazandığı koşularla ne denli form tuttuğunu ispat eden Burgazbeyi(3) arasında bir koşu bekliyorum.

6.Ayak =

Performansları diğer rakiplerine göre daha iyi olan Gulhayat(6) , İdilhanım(8) , yöruk gelini(12) , Çamlıca Gulu(4) , Edasel(5) , Albulut(1) ve Alişanınkızı(2) arasında bir yarış bekliyorum.

Bol Şanslar