Kapat

19 Ekim 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

19 Ekim 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Stoke City – Bournemouth
Lider Bournemouth, sezona fena bir başlangıç yapmasa da kritik puan kayıpları olduğu için yedi puan geride kalan Stoke City ile karşılaşacak. Stoke City’nin sezon sonuna kadar iddiasını korumak isteyeceğini ve bu yüzden önceliğini kaybetmemeye vereceğini düşünüyorum. İki ekip de temkinli başlasa da maçta gelebilecek bir golün tempoyu arttıracağını düşünüyorum. Bence bu karşılaşmada karşılıklı gol var seçeneği değerlendirilebilir.

Sheffield Utd – Millwall
Sheffield United, biraz daha toparlandı ve ihtiyacı olan puanları hanesine yazdırdı. Üst üste puan kayıplarını da görüyoruz fakat ben Sheffield’ın uzun vadede en kötü ihtimalle play off yapmasını bekliyorum. Millwall karşısında bence iyi bir performans göstereceklerdir. Ev sahibi ekibin galibiyetini yakın görüyorum.

QPR – Blackburn R.
Hücum gücü yüksek iki takım karşı karşıya gelecek. Bu sezon sık sık eğlenceli ve tempolu maçlarına şahitlik ettik. Bu maçta da takımlar hücumu düşünürken savunmada açıklar verebilirler. 2.5 gol üstü seçeneği de değerlendirilebilir fakat karşılıklı gol var bahsi bana bu maçta daha güvenilir geldi.


Bristol City – Nottingham F.
Nottingham Forest, sezona berbat başladıktan sonra güzel bir çıkış yakaladı. Bu çıkışla beraber ben büyük bir sürpriz olmazsa daha küme düşme tehlikesi yaşamayacaklarını düşünüyorum. Bristol’ün de henüz hücum-savunma dengesini tam anlamıyla kurduğunu söylemek güç. Benim bu maçta beklentim 2.5 gol barajının aşılması yönünde.