Kapat

19 Nisan 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

19 Nisan 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Trabzonspor – Kayserispor
Trabzonspor ligde aylardır çok rahat ancak aylar önce verdiği görüntüyü son haftalarda veremiyor. Bu da takımın biraz olsun sorgulanmasına yol açtı. Kupada da yoluna devam eden takım bu maçta üstündeki imajı biraz olsun değiştirmek adına sahada elinden geleni ekstra bir şekilde verecektir. O yüzden ben bu maçta Trabzonspor’un handikaplı galibiyetini bekliyorum.

Inter – AC Milan
Ligdeki yakın rekabetini iki takım kupaya da taşıdı. İtalya Kupası’nda, yarı finalde karşılaşan iki takımın ilk maçı 0-0 bitti. Inter burada saha avantajını eline almış olsa da, büyük maçın psikolojisi ile iki takım da etkili hücumlar arayacaktır. Bu maç lig rekabeti adına da bir mesaj niteliğinde olabilecek bir maç. İki takım da bunun farkında. Ben hücum yönünden zengin bir karşılaşma beklediğimden, karşılıklı gol önerisinde bulunacağım.

Liverpool – Manchester Utd
Premier Lig tarihinin en köklü rekabeti olarak gördüğüm maçta, Liverpool maça daha formda gelen taraf. Manchester United sezon başındaki umutlarını koruyamadı. Takımın birçok parçası eleştirilerin gündeminde. Yıldız oyuncuların ekstralarını verdiği maçta skor üreterek başarı sağlayabiliyorlar. Ancak büyük maç psikolojisi tabii ki başka bir olay. Bu maçta iki takımın da, bu maçın adına yakışır şekilde ruh ortaya koymasını bekliyorum. Form grafiğini de ele aldığımda Liverpool’u galibiyete yakın taraf olarak görüyorum. Bol gollü bir maç düşündüğümden 2.5 üstü de öneriyorum.


Real Betis – Elche
Üst sıralardaki puan kayıplarıyla birlikte Real Betis umutlarını iyice arttırdı. Takım sezon genelinde dalgalı bir performans grafiği çizse de, son haftalarda güzel bir görüntü veriyor. Genel olarak da hücum performansıyla öne çıkan bir takım olduğunu söyleyebiliriz. Bu maçta Elche de, Real Betis’in etkili hücumlarına çok karşılık veremeyecektir. Motivasyonu daha yüksek olan Betis’in, ben bu maçta galip gelmesini bekliyorum.