Kapat

19 Ocak 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

19 Ocak 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazar günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Sunderland – Plymouth
Eksik maçları bulunan Sunderland, bu eksik maçlardan puan/puanlar aldığı takdirde yeniden play off potasına girecek gibi gözüküyor. Her sezona bir üst lige çıkma parolasıyla başladıktan sonra bunu gerçekleştiremiyorlar ve psikolojik olarak çöküntü içerisine giriyorlar. Bence bu karşılaşmada Plymouth karşısında ikinci yarıda skoru bularak üç puana uzanacaklardır.

Watford – Barnsley
Watford, eksik bir maçıyla birlikte ligde beşinci sırada yer alıyor. İyi savunma performansları devam ediyor ancak hâlâ inişli çıkışlı performanslarına bir çözüm bulabilmiş değiller. Barnsley ise ufak bir düşüş içerisinde fakat bu sezon bu tarz önemli maçlardan iyi sonuçlar almayı başardıklarını gördük. Eğer kazanırlarsa play off iddialarını güçlendirecekler fakat ben en azından kaybetmeyeceklerini düşünüyorum.

Southend – Cambridge
Southend, maç sayılarının eşit olmaması nedeniyle şu anda ligin dibinden kurtulamamış gözüküyor fakat alacakları bir galibiyet onları oradan çıkartabilir. Ancak bu ışığı veriyorlar mı, buna cevap vermek için sahadaki performanslarının birkaç gömlek yükseldiğini görmeliyiz. Cambridge United, güçlü bir takım ve Southend için iyi bir sınav olacak. Cambridge’in bu maçta galibiyete ulaşacağını düşünüyorum. Cambrigde, bu maçı kazanarak play off potasındaki yerini sağlamlaştırmak isteyecektir.


Reading – Coventry

Reading, sezon genelinde hücumda ortalamanın üzerinde bir performans göstermiş olsa da son haftalara baktığımızda zorlandıklarını görüyoruz. Luton Town karşısında da kupa maçında skor üretemediler ve elendiler. Coventry City ise rakibinin aksine sezon başından bu yana hücumdaki sıkıntılarını devam ettiren bir ekip. 23 lig maçında sadece 22 gol atabildiler ve bu da puan almalarını zorlaştırıyor diyebiliriz. Ben bu karşılaşmada çok fazla gol olmasını beklemiyorum. Bence 2,5 gol barajı aşılmaz.