Kapat

196 Everton – Lyon UEFA Avrupa Ligi Tahminleri

19 Ekim ” Everton – Lyon ” karşılaşmasının iddaa tahminleri ve futbol maç yorumları szinle. Aşağıda yazarlarımızın yorumlarına ek olarak Bilgisayar tüyoları, Son karşılaşmalarına göre çıkan tüyolar ve iki takımın mutlaka bu maçı bahise almadan öğrenmeniz gereken bilgileri verilmiştir. Amacımız siz takipçilerimize her gün bültende bulunan maçları yorumlamak ve kazandırmak.

Yazarımızdan karşılaşmanın iddaa tahmini ve yorumu;

Sezon başında Lyon’un ciddi kayıpları oldu. Yerlerini doldurmak adına yaptıkları transferler ise kağıt üzerinde zayıf görünüyordu ve bunun sonucunda neredeyse hepimiz Lyon’un hücum etkinliğinin azalacağını düşündük. Ancak yanıldık.

Lyon hücumda hala çok etkili. Everton da sezon başında önemli oyuncularını büyük takımlara kaptırdı yerlerine ise nispeten daha yaşlı ve kısa vadede tecrübelerinden yararlanabilecekleri oyuncular transfer etti.

Everton’un çok golcü bir ekip olduğunu söylemek doğru olmaz fakat Lyon savunmasının zaaflarından faydalanabilecek nitelikte oyuncuları var. Lyon’un da mutlaka gol katkısı yapmasını bekliyorum ve bu iki düşüncem birleşince ortaya karşılıklı gol beklentisi çıkıyor.

Taraf bahsi içinse herhangi bir tarafa yakın değilim, beraberlik en olası sonuç olur. Önce karşılıklı gol var, sürprizde ise beraberlik makul seçenekler.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! GOLDEN BAHİS FARKINI YAŞA!

Bu karşılaşma için öne çıkanlar;

Everton, bu sezon favori olarak çıktığı 5 maçta 3 galibiyet ve 2 beraberlik elde etti.
Bu sezon ligde, 2,1 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %41,18 oranında galip geldiler. (7 / 17)
Bu sezon ligde, beraberliğine 3,2 oran verilen maçlar %30,3 oranında berabere tamamlandı. (10 / 33)
Bu sezon ligde, 2,4 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %47,37 oranında galip geldiler. (9 / 19)

Sponsor Reklam
iddaa tahminleri