Kapat

199 Altay – Elazığspor Futbol Tahminleri 17 Mayıs

Boluspor gençlerden kurulu takımla son maçlara çıkıyor. Amaç gelecek sene için 2-3 tane oyuncu yakalayabilir miyim derdinde olduklarını görüyoruz. Tabi böyle olunca çok acemice hatalarda olabiliyor. Son 3 maçın hepsinde farklı kaybettiler. Bu ligin gediklisi olarak 4 kez play off oynayan yarenlerde artık yeni başkan, yönetim ve hoca sahne alacaktır.

Eskişehirspor son maçına çıkarken rahat bir şekilde çıkıyor. Kurtuluş mücadelesi büyük bir azim ile başarıldı. Veda karşılaşması as kadro ile yapılacak gibi görünüyor. Kadro açıklandığında yabancıların eklendiğini fark ettim. Fuat Çapa sezonun en çok dikkat çeken 4-5 hocasından net bir tanesi oldu. Halil İbrahim sakat, tecrübeli isimlerden 3-4 tanesi izin alarak gelmedi.

Eskişehir son maçını kaybetmeden evine döner.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Üst1.35
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 3 maç 2,5 gol ve üzerinde tamamlandı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı.

Karşılıklı Gol Var1.45
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta karşılıklı gol oldu. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez karşılıklı gol oldu. İki takım arasında oynanan son 10 maçta 9 kez karşılıklı gol oldu.

İlk Yarı Sonucu 11.60
Altay bu sezon kendi sahasında, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçta 4 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. Altay bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta ilk yarıları önde tamamladı.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
Altay 2, Birevim Elazığspor 4 galibiyet elde ederken 4 maç beraberlikle sonuçlandı.
Altay 17 gol atarken, Birevim Elazığspor 20 golle karşılık verdi.
4 maç 2,5 gol altında, 6 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
9 maçta karşılıklı gol olurken, 1 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
5 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Altay 1 ve Birevim Elazığspor 9 maçta ilk golü atan taraf oldular.