Kapat

2 Ağustos 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

2 Ağustos 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Göteborg – Norrköping
Her iki ekip de buraya bir önceki maçını kaybederek geliyor. Galibiyete ihtiyaçları olacaktır. Göteborg, hücumda fena işler çıkartmasa da bunu savunmayla destekleyemediği için puan kayıpları yaşıyor. Her iki takımın da skor üretebileceği bir karşılaşma izleyeceğimizi düşünüyorum. Bence karşılıklı gol var bahsi, bu maç için denenebilir.

IK Sirius – Orebro SK
Sirius için işler çok yolunda gitmiyor gibi gözüküyor fakat Örebrö karşısında işler biraz değişebilir. Örebrö, şu anda ligin dibinde yer alıyor ve uzun süredir galibiyet alamadıklarını söyleyebiliriz. Bu maçın Sirius için bir fırsat olabileceğini ve cazip orandan galibiyetlerinin değerlendirilebileceğini düşünüyorum.


Kilmarnock – Ayr Utd
İskoçya’da yeni sezon heyecanı başlıyor. Kilmarnock, rakibi Ayr karşısında kalite olarak daha ağır basıyor. İki takım, en son bundan yaklaşık dört sene önce karşılaşmıştı ve o maçla ilgili bir veriyi bugüne yansıtmamız oldukça zor. Ben Kilmarnock’un galibiyet için ağır basacağı görüşündeyim. Kuponlarımızda denenebilir.


AJ Auxerre – Grenoble
Auxerre, ilk maçta Amiens’i geriye düşmesine rağmen 2-1 mağlup ederek sezon iyi bir başlangıç yapmış oldu. Grenoble ise geçtiğimiz sezonu iyi geçirmesine rağmen Ligue 1’e yükselememişti. Bu sezona da Paris karşısında 4-0’lık ezici bir mağlubiyetle başladılar. Ben bu maçta Auxerre’in galibiyete uzanmasını bekliyorum.