Kapat

2 Eylül 2020 Günün Kazandıran Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

2 Eylül 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Aquila Basket Trento – Reyer Venezia
İtalya Süper Kupası B Grubu Mücadelesi. Maç Trento salonunda oynanıyor… Trento ilk maçında sürpriz sonuçla Trieste’ye kaybetti, beklentilerin altında kaldılar. Koç Brienza, çok fazla hücum ribaundu verdiklerini ve hücumda da aptalca top kaybı yaptıklarını ifade etti, takımın performansından memnun değil.

Rakip Venezia ilk maçında Trieste’ye karşı oyunu forse etti, 3 periyot boyunca dişediş maç oldu ve son periyot oyunu koparmasını bildi. Venezia’nın oyun karasteriği genel olarak böyle, maç kazanmaları genellikle sancılı olur.

İki takımın aralarındaki maçlar genellikle savunma ağırlıklı geçiyor, son 8 maçın 7’si Alt sonuçlandı. Trento evinde kazanmak istiyorsa da Venezia’nın hücum gücünü durdurmak zorunda. Alt bahsi oynanabilir. Taraf bahsinde ise Trento evinde Venezia’ya karşı son 5 maçın 4’ünü kazandı, yine kazanmaya oynarlar, 7.5 handikapla Trento tarafındayım.

Treviso – Trieste
İtalta Süper Kupa A Grubu Mücadelesi. Maç Treviso salonunda oynannıyor… Treviso ilk maçında Venezia’yı zorladı, 3 periyot boyunca maçın içinde kaldılar, son periyot dağılsalar da koç Menetti takımından hayli memnun. Rakip Trieste ilk maçında Trento’yu sürpriz sonuçla devirdi; dış şutlarda 13 isabet bulmaları dikkat çekti.

Yeni transfer Laquintana ilk maçında performansıyla göz dodurdu, 16 sayı, 3/3 dış şut isabetiyle takıma galibiyette önemli pay sahibi oldu. Maçı 200 kişi izleyecek, konsorsiyum üyeleri ve TVB sponsorları davetli; biletler satışa sunulmayacak. Trieste’nin kadro kalitesiyle daha öne çıkıyor, deplasmanda olmaları dezavantaj tabi ama dirençli oynamalarını bekliyorum, 8.5 handikapla Trieste tarafındayım.