Kapat

2 Eylül 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

2 Eylül 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Perşembe günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Bolivya – Kolombiya
Bolivya, Haziran ayında Brezilya’da oynanan Copa America’da çıktığı 4 maçı da kaybetti turnuvayı puansız tamamladı. Turnuvanın hemen öncesinde ise Dünya Kupası Elemeleri’nde Şili deplasmanından puan alan takım, Venezuela’yı ise sahasında yenmeyi başarmıştı. Takım özellikle iç saha maçlarında yüksek rakım avantajıyla tüm rakiplerine karşı zorluk çıkarabilen bir ekip. Kolombiya ise Copa America’da yarı final görmeyi başardı ancak özellikle grup aşamasında oynanan futbol hiç kimseyi tatmin etmedi. Bu iki takım arasında kadro kalitesi olarak fark büyük ancak Bolivya deplasmanı kimse için kolay olmuyor. Bu yüzden taraf bahsine sıcak bakmıyorum. Önerim kg var.

Gürcistan – Kosova
Grubun iki zayıf ekibi karşı karşıya gelecek. Kosova’nın hiç puanı yok, Gürcistan ise Yunanistan karşısında zorlu bir karşılaşma sonucunda beraberliği almayı başarmıştı. İki ekibin de sahaya puan almak için çıkacağını düşünüyorum önceliği savunmaya verebilirler. Bence bu maçta 2.5 gol barajı aşılamayabilir.


Polonya – Arnavutluk
Polonya, önceki yıllarda özellikle hücum gücü olarak iyi olan takımlardan biriydi. Son zamanlarda iyi oldukları hücumda da zaman zaman tıkandıklarına şahitlik ediyoruz. Arnavutluk ise savunması iyi bir takım olsa da Polonya’nın kazanmaktan başka şansı şu an için yok. Gollü bir maç olabilir. Yüksek orandan 2.5 gol üstü tercihinin denenebileceğini düşünüyorum.


İsveç – İspanya
İspanya, bence EURO 2020’de izlemesi en sıkıcı olan takımlardan bir tanesiydi. Çok güzel oynadıkları dakikalar oldu fakat genelde bitiricilik konusunda çok zayıf kaldıklarını gördük. Bu da onlar için turnuvayı bitiren faktörlerden biri oldu zaten. İsveç ise izlemesi sıkıcı da olsa fiziğiyle ön plana çıkmaya çalışan takımlardan biri olarak dikkat çekiyor. Bence bu maçın ilk yarısında beraberlik görme ihtimalimiz yüksek.