Kapat

2 Kasım 2020 Günün Kazandıran Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

2 Kasım 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

AIK Solna – Varbergs
İsveç’te 1 Kasım itibariyle maçlara 300 seyirci alınabileceği açıklanmıştı fakat geçtiğimiz gün federasyondan yapılan açıklamada bazı bölgeler için daha katı önlem duyurusu yapıldı ve AIK de o bölgenin içinde. Yani maç yine seyircisiz oynanacak. 7 maçtır kaybetmeyen AIK bir ara yaşadığı düşme korkusunu atlattı. Kazanmaları gereken maçları kazanıp, rakibin oyun mentalitesi ve kadro kalitesiyle favori olduğu maçları iyi sıkıştırdılar.

Ateşten gömleği giyen ve kötü bir dönemde göreve soyunan Grzelak tecrübeli isimlerin devreye girmesi sayesinde iyi bir sınav verdi. Varbergs’in sezonun son bölümünü iyi geçirmediği kesin. Elfsborg karşısındaki oyun da kötüydü. Kaybetmediler ama sezonun başındaki takım bütünlüğünün çok uzağında oldukları ortada. Bu tarz zor maçlarda hocanın savunma önceliği de malum. Bu maçta 3 gol çıkarsa tamamen acayip işler sonucu olacaktır ama ben riski en aza indirip ilk yarı 1.5 alt tavsiye edeceğim.

Helsingborg – Malmö
İsveç’te 1 Kasım itibariyle maçlara 300 seyirci alınabileceği açıklanmıştı fakat geçtiğimiz gün federasyondan yapılan açıklamada bazı bölgeler için daha katı önlem duyurusu yapıldı ve Helsingborg da o bölgenin içinde. Yani maç yine seyircisiz oynanacak. Karşılaşma Skane derbisi. Malmö şampiyonluğa gün sayarken Helsingborg’un derdi lige tutunmak. Başta Van Den Hurk, Svensson ve Olsson olmak üzere fena da direnç göstermiyorlar fakat kaliteleri belli bir yere kadar yetebiliyor.

Ezeli rakiplerine karşı bu kalite farkı muhakkak ki hissedilecektir fakat ben Malmö’ye kolay teslim olacaklarını düşünmüyorum. Özellikle Ceesay kanadından Malmö’ye zorluk çıkarabilirler. Atılacak tek gol maçta risklerin maksimuma çıkarılması anlamına gelir. O gol gecikmedikçe 3 gol ihtimali kuvvetle muhtemel.

SonderjyskE – AGF Aarhus
Sonderjsyke geçtiğimiz hafta durumu belirsiz isimlerin oynamasıyla Randers gibi bir deplasmandan sağ çıktı ki uzun süre 10 kişi oynayıp başardılar bunu. Glen Riddersholm’un takımı yeni transferlerin erken uyum sağlamasıyla beklentileri daha kısa sürede karşıladı.

Kör dövüşü gibi geçen maçta Kopenhag ile dişe diş bir maç oynayan Aarhus, açıkçası üretkenlikten uzaktı. Bu sezon en çok zorlandıkları maç oldu diyebilirim. Nicolai Poulsen de cezalı duruma düştü. Haftanın kapanışında da zorlu bir rakibe konuk olacaklar. Aarhus’un bu kadar favori olmasına anlam veremedim. Sonderjyske kaybetmez.