Kapat

2 Mart 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

2 Mart 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Yeni Malatya – Beşiktaş
Beşiktaş, yaklaşık 10 günlük bir dinlenme sürecinin ardından Denizlispor karşısında maçı ilk yarıda bitirdi ve Ghezzal ile Rıdvan gibi iki çok önemli futbolcusu olmadan dinlenerek galibiyet almayı başardı. Yeni Malatyaspor deplasmanları ise son zamanlarda özellikle zemindeki bozukluklar nedeniyle çok zor bir hale geldi. Malatya çok formda değil fakat zemin, muhtemelen Sergen Yalçın’ı düşündürüyordur. Bu maçta özellikle Ghezzal’a çok iş düşecektir zira açacağı ortalarla birlikte top çok yerde kalmadan golün bulunmasını sağlayabilir. Ben bu karşılaşmada Beşiktaş’ın skoru ikinci yarıda yakalayabileceğini düşünüyorum.

Wigan Ath – Charlton
Charlton Athletic, son haftalardaki formsuzluğuyla birlikte play off potasındaki avantajını şimdilik yitirmiş gibi gözüküyor ancak ligin boyu hâlâ daha uzun. Wigan Athletic, ligin dibinde yer alıyor ve bu maç bence Chartlon için çıkışa geçme maçı olabilir. Ben sahadan galibiyetle ayrılabileceklerini düşünüyorum.


Nottingham F. – Luton Town
Luton Town için sezon pek iyi gitmemeye başlamıştı fakat küme düşme hattında yer alan Sheffield Wednesday karşısında 2-0 geriye düşmelerine rağmen aldıkları 3-2’lik tarihi galibiyet, onları ligde tutan maç olabilir. Evet küme düşme hattına yakın değiller fakat Sheffield karşısında mağlup olsalardı durum pek iyiye gitmeyebilirdi. Ben bu karşılaşmada çok fazla gol beklemiyorum. Bence Sheffield Wednesday maçı Luton Town için bir istisnaydı. Bu maçta 2,5 gol barajı aşılmayabilir.


Reading – Blackburn R.
Blackburn Rovers’ın görece özellikle hücumda iyi başlayan sezonu, pek istemediği noktalara doğru gidiyor. Muhtemelen küme düşme potasına yaklaşmazlar bile fakat iyi başlayan sezonda takımdan play off bekleniyordu. Ligde çok uzun süredir galibiyet alamıyorlar ve bu sezon için artık hedefleri kalmamış gibi gözüküyor. Reading ise çok kritik bir dönemece giriyor. Kaybedecekleri her puan onları play off potasının dışına çıkartabilir. Bu bilinçle yaklaşarak sezon için pek fazla hedefi kalmamış gibi gözüken Blackburn’ü mağlup edebileceklerini düşünüyorum.