Kapat

20 Ocak 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

20 Ocak 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazar günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Norwich City – Bristol City
Norwich City, liderliğine çok avantajlı bir şekilde devam ediyor. Ara sıra puan kayıpları yaşıyorlar fakat bu kayıplar, yakın rakiplerinin kaybettiğinden çok daha az oluyor. Zaman zaman skor üretmekte ve rakibi açmakta zorlandıkları maçlar olsa da genel toplamda gayet iyiler. Ligin boyu uzun ve bu tarz maçlarda puan kayıpları yaşamamaları gerekiyor. Puan farkını fazla tutarak hata payı bırakmak isteyeceklerdir. Ben bu karşılaşmada ikinci yarıda öne geçeceklerini ve üç puanı alacaklarını düşünüyorum.

Huddersfield – Millwall
Maçları oldukça kısır geçen, hücumda üretken olmayan ve savunmada görece başarılı olan Millwall, Nottingham karşısında oyuna tutunamadı ve üç gol yedi. Huddersfield da zorlu maçta Watford’a mağlup oldu ve onlar da skor üretmeyi başaramadı. Her iki takım da hücumda oldukça sıkıntı yaşıyor. Ben bu karşılaşmada 2,5 gol barajının aşılmayacağını düşünüyorum.


Birmingham – Preston
Preston, form durumuyla pek öyle bir intiba bırakmasa da bence play off potası için güçlü takımlardan biri olabilecek potansiyele hâlâ sahip. Zaten tüm takımlar sık sık puan kaybı yaşadığı için play off potasına oldukça yakınlar. 24 maçta sadece 18 gol atabilmiş Birmingham karşısında galibiyete uzanabileceklerini düşünüyorum.


Nottingham F. – Middlesbrough
Nottingham Forest, İngiltere’nin en köklü kulüplerinden biri ve sezona bu denli kötü başlaması ülke futbol medyasında büyük yankı uyandırmıştı. Son haftalarda toparlandılar ve üstüne koyarak ilerliyorlar. Henüz küme düşme hattından uzaklaşamadılar ve durumları daha iyiye gitmezse yeniden psikolojik bir kırılma yaşayabilirler. Onlar skor üretemiyor ve Middlesbrough da pek gol yemiyor. 2-3 gol bandında sona erebilir.