Kapat

20 Şubat 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

20 Şubat 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cumartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Wigan Ath – Lincoln City
Lig lideri Lincoln City, arkasındaki takımların puan kaybettiği bu süreçte son iki lig maçında dört puan kaybetti ve bence büyük bir fırsatı elinin tersiyle itmiş oldu. Artık puan kaybına tahammülleri kalmadı zira aksi takdirde liderliği kaybedecekler. Wigan Athletic, Lincoln’e kafa tutabilecek bir ekip değil. Son sekiz lig maçında tek galibiyet alabildiler ve Lincoln, bence bu maçta kazanarak liderliği elinde tutmaya devam edecektir.

Ipswich Town – Oxford
Oxford United için ligin en kritik maçlarından birine geldik. Yüzdüler yüzdüler kuyruğuna geldiler ve artık çok kötü başladıkları sezonda bu maçı kazanmaları halinde kendilerini play off potasında bulma ihtimalleri var. Eğer tüm maçlarını kazanırlarsa eksik maçlarla birlikte lig ikincisi Hull City’yi bile yakalama şansları bulunuyor. Ipswich Town, iyi bir savunma takımı fakat son haftalarda pek formda değiller. Bu karşılaşmada da Oxford United’ı galibiyete daha yakın görüyorum.


Norwich City – Rotherham
Norwich City, üç maç galibiyet alamadığı süreci krize girmeden atlattı ve son iki lig maçını toplamda altı gol atarak kazandı. Şu anda maç fazlasıyla liderler ve ben zaten sezon boyu ilk iki sırada kalacaklarını düşünüyorum. Rotherham’ın Norwich karşısında pek bir şansı olduğunu düşünmüyorum. Garanti kuponlarınız için Norwich City galibiyetini ekleyebilirsiniz.


Coventry – Brentford
Brentford, sezona kötü girdikten sonra müthiş bir çıkış yakalamıştı ve o günlerden sonra ilk kez üst üste iki maç kaybettiler. Liderliği ele geçirdikten hemen sonra iki maç kaybederek liderliği kaybetmeleri ise geçtiğimiz yıl son haftada Premier Lig’e çıkma şansını kaçırmalarına benzer bir olay oldu. Coventry City ise son beş lig maçında hiç galibiyet alamadı. İki takım arasında bu sezon oynanan maçı Brentford 2-0 kazanmıştı. Bu maçta da galibiyete uzanacaklarını düşünüyorum.