Kapat

201 Boluspor – Eskişehirspor Futbol Tahminleri 17 Mayıs

Boluspor gençlerden kurulu takımla son maçlara çıkıyor. Amaç gelecek sene için 2-3 tane oyuncu yakalayabilir miyim derdinde olduklarını görüyoruz. Tabi böyle olunca çok acemice hatalar da olabiliyor. Son 3 maçın hepsinde farklı kaybettiler. Bu ligin gediklisi olarak 4 kez play off oynayan yarenlerde artık yeni başkan, yönetim ve hoca sahne alacaktır.

Eskişehirspor son maçına çıkarken rahat bir şekilde çıkıyor. Kurtuluş mücadelesi büyük bir azim ile başarıldı. Veda karşılaşması as kadro ile yapılacak gibi görünüyor. Kadro açıklandığında yabancıların eklendiğini fark ettim. Fuat Çapa sezonun en çok dikkat çeken 4-5 hocasından net bir tanesi oldu. Halil İbrahim sakat, tecrübeli isimlerden 3-4 tanesi izin alarak gelmedi.

Eskişehir son maçını kaybetmeden evine döner.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Üst1.45
Eskişehirspor bu sezon, deplasmanda ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda 4 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 3 maç 2,5 gol ve üzerinde tamamlandı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 10 maç 2,5 gol ve üzerinde tamamlandı. İki takım arasında oynanan son 4 maçta 3 kez 2,5 üzerinde gol atıldı.

Maç Sonucu 11.55
Boluspor bu sezon, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 11 maçta 7 galibiyet elde etti. Eskişehirspor bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçta da mağlup oldu. Eskişehirspor bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta mağlup oldu.

Karşılıklı Gol Var1.40
Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 8 maçta 7 kez karşılıklı gol oldu. İki takım arasında oynanan son 5 maçta 4 kez karşılıklı gol oldu.

İlk Yarı Sonucu 11.90
Boluspor bu sezon kendi sahasında, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçta 4 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. Eskişehirspor bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçın tamamında ilk yarıları mağlup kapatan taraf oldu. Eskişehirspor bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta ilk yarıları geride kapattı.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
Her iki takımda 3 galibiyet elde ederken, 4 maç berabere tamamlandı.
Boluspor 12 gol atarken, Eskişehirspor 13 golle karşılık verdi.
6 maç 2,5 gol altında, 4 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
5 maçta karşılıklı gol olurken, 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
7 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Boluspor 4 ve Eskişehirspor 6 maçta ilk golü atan taraf oldular.