Kapat

202 Derry City – Sligo Rovers Futbol Tahminleri

3 Ağustos 2018 Cuma iddaa Tahminleri / Derry City bu ligin en yüksek gol ortalamasına sahip takımı. Tabii bu attığı ve yediği gollerin toplamı için geçerli. 27 maç oynadılar ve bu 27 maçta toplam 91 gol izledik.

Sligo Rovers da bu konuda fena sayılmaz. Ben maçın üst skorlara gideceğini düşünüyorum. Bohemians’la Limerick’in oynadığı bu haftada Sligo mutlaka puan almak isteyecektir. Derry de üstüne gelen rakibine cezayı kesmekte geri kalmaz.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Üst1.75
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı.

Maç Sonucu 11.80
Derry City bu sezon kendi sahasında, ligin son 3 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçta 4 galibiyet elde etti. Derry City bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 galibiyet elde etti. Sligo Rovers bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 mağlubiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçta Derry City 2 galibiyet elde etti.

Karşılıklı Gol Yok1.70
Sligo Rovers bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 7 maç oynadı, bu maçlarda 6 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. İki takım arasında oynanan son 5 maçta 4 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

İlk Yarı Sonucu X1.95
Sligo Rovers bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 12 maçta 8 kez ilk yarılar berabere tamamlandı.

Ev Sahibi
Hakem Tom Connolly yönetiminde çıktığı 34 maçta 13 galibiyet, 10 beraberlik, 11 mağlubiyet elde etti.

Deplasman
Hakem Tom Connolly yönetiminde çıktığı 33 maçta 12 galibiyet, 10 beraberlik, 11 mağlubiyet elde etti.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
Her iki takımda 4 galibiyet elde ederken, 2 maç berabere tamamlandı.
Derry City 12 gol atarken, Sligo Rovers 11 golle karşılık verdi.
6 maç 2,5 gol altında, 4 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
3 maçta karşılıklı gol olurken, 7 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
8 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Derry City 3 ve Sligo Rovers 6 maçta ilk golü atan taraf oldular.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri