Kapat

209 Vissel Kobe – Gamba Osaka Maç Tahmini

Her ligin özelinde bazı takımlar vardır ve nereye kadar puan kaybedecek dedirtir insana.Japonya da da Gamba bunlardan birisi.elimden geldiğince Gamba Osaka maçlarına yorum girmeye çalışıyorum.
İlk olarak Gambadan başlayacak olursak.

Hafta içi tüm takımlar dinlenirken sadece Gamba Osaka vs Tosu maçı vardı ve gamba ya verilen 1.45 lik oranın riski karşılamadığını belirtmiştim.gerçekçemde şuydu,Gamba ilk 60 dakika oyuna hakim olup ilk yarı öne geçsede 2.tur maçlarında bir türlü maçın sonunu getiremedibu hafta itibari ile arka arkaya 3 deplasman maçına çıkacak olan Gambaya verilen oran 1.90 .

Visel kobe ilk turun son 3 haftasından beri yükselişte ve 2.turda çok ekstra puanlar aldı ligin orta sınıf takımlarından biri olan visel bence şimdilik yükünü tuttu bu durum onları epey idare eder.

c.tesi oynanacak maça gelirsek:
Hafta içi maçında da yazdığım gibi hangi Gambanın sahada olacağı önemli,yine ilk yarıdan golu bulup 65den sonra çözülecek mi yoksa bu sefer oyunu genele yayabilecek mi?açıkçası bu maçta tek dayanağım hafta içi maçtan çıkan Gambanın daha dikkatli daha organize oynayacağı şeklinde.bana göre bu hafta Gambaya verilen 1.90 oran rski denemeye deger

Tahminlerim:
İY: 0 ” 2.oran”
MS 2 1.90 ORAN”