Kapat

21.06.2018 Dünya Kupası Yorumları ve Banko Maçlar


21 haziran Perşembe günü oynanacak dünya kupası maçların iddaa tahminleri , bahis yorumları , günün analizleri banko maçlar yazımız ile sizinle..

123 Arjantin – Hırvatistan
İzlanda karşısında tutuk oyunu ile şaşırtıcı bir performans ortaya koyan Arjantin, Hırvatistan karşısında beklenen olumlu oyunu ve sonucu ortaya koymak zorunda. Hırvatistan, Nijerya karşısında istediği sonucu alarak oyun anlamında da beklentileri karşıladı. Arjantin karşısında Nijerya galibiyetinin morali ve avantajı ile sahada olacaklar

Arjantin için Hırvatistan, oldukça zorlu bir rakip. Taraf bahsinden uzak durmayı mantıklı buluyorum. Orta skor beklentim var. Tercihim TGS 2,3 olacak.

122 Fransa – Peru
Fransa, Avustralya karşısında tek gollü bir galibiyet elde etti ancak oyun anlamında hiç tatmin etmedi. Büyük takımların genel karakterlerinden biri olan oyuna baskılı başlayarak kendi oyununu kabul ettirme olayını göremedik.

Fransa, oyunu 90 dakikaya yaymaya çalışan bir ekip ve oyunu önde kabul etmiyorlar. Bu durum nispeten zayıf ekiplere karşı dahi sönük kalmalarına sebep oluyor ve sanırım bu turnuvada da tek gollü galibiyetlerin takımı olacaklar.

Güçlü ekiplere karşı bu oyun ile neler yapabileceklerini de ayrıca merak ediyorum. Peru ise Danimarka karşısında 1-0 mağlup oldu, bir penaltıdan yararlanamadıklarını da belirtmek gerek. Hücum gücü adına çok bir şey vaat etmiyorlar.

Her iki ekibin de maça kontrollü başlayacağını düşünüyorum. İlerleyen dakikalarda Fransa baskıyı arttırarak sonuca gidecektir. İlk yarı 0 seçeneği makul. Sürpriz kuponlarda ilk yarı 0 maç sonucu 1 şeklinde değerlendirilebilir.

121 Danimarka – Avustralya
Avustralya, Fransa maçında turnuvaya giriş performansıyla etkiledi. En azından onlara duyduğum sempatiyi katladılar. Bert van Marwijk, Danimarka karşısında tecrübesini kullanarak bu istekli takımı neden galibiyete götürmesin? Savunmalarını yine dengeli karakteriyle maçın kilit bölgesi yapacaklarını düşünüyorum.

Behich ve Risdon hücuma destek veren kanat oyunlarıyla Danimarka karşısında iyi oyunlarına devam ederler. Danimarka 5 maçtır gol yemiyor. Schmeichel, önünde Kjaer, hücuma dönük Poulsen önde Eriksen’in oluşturduğu güvenli iskeletle Peru karşısındaki gerçekçi oyunlarını tekrarlama kabiliyetlerini görüyorum. Kuzey Avrupa’nın en iyisi olduklarını düşündürdüler. KG ihtimali yüksek ama üst bulmak bu turnuvada zor. Yine de taraf bahsinden ziyade 2-3 gol en akılcı yol gibi duruyor.