Kapat

21 Aralık 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

21 Aralık 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Adana Demir – Galatasaray
Montella’nın gelişi sonra takımın bir arada oynama isteğinin arttığını görüyoruz. Bu da skorlara yansımaya başladı. Galatasaray’da Başakşehir karşısında doğaçlama da olsa iyi bir oyun vardı ama düzensizlikten ötürü takımın oyununa güvenmek kolay değil. Belki bu maçla birlikte yeniden bir yükseliş görebiliriz. Ancak Adana da taraftarıyla birlikte kolay lokma değil. Karşılıklı goller denenebilir.

Altay – Trabzonspor
Altay’ın kadrosu yetersiz bir kadro. Takımın yapabilecekleri oldukça sınırlı. Diğer tarafta ligin açık ara en iyi futbolunu oynayan ve zirvede yalnız kalan Trabzonspor, bu rüzgarla birlikte Altay deplasmanında rahat kazanır. Oran da olduka cazip.


Juventus – Cagliari
Cagliari bayır aşağı düşüşünü sürdürüyor. 10 maçtır kazanamıyorlar. Juventus’un ise son dönemde toparlandığını görüyoruz. Savunmada daha organize, hücum organizasyonlarının da daha işlek hale geldiği bir dönemdeler. Bu maçta rahat bir galibiyet alacaklardır.


Sevilla – Barcelona
Sevilla iç sahada oldukça güven veren bir oyuna sahip. Atletico Madrid karşısında da çok iyi oynamasalar da kazanmayı bildiler. Barcelona’da Xavi dönemi iyi başlamadı. Takımın savunmasını oldukça kırılgan görüyorum. Bu maçta iki takımdan da gol beklentim var.