Kapat

21 Nisan 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

21 Nisan 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Perşembe günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Levante – Sevilla
Levante ligin genelinde iyi bir görüntü vermedi ve ligin alt sıralarında kendine yer edindi. Ancak son haftalarda yakaladıkları güzel ivmeyle birlikte takım galibiyet almaya ve beklenenden fazla skor üretmeye başladı. Sevilla’nın da üst sıralardaki mücadelesi oldukça hararetli ve onların da puan kaybına tahammülü yok. Bu maçta pozisyon ve skor açısından zengin geçecek bir 90 dakika beklediğimden dolayı ben bu maçta 2.5 üst tercihinde bulunacağım.

Espanyol – Vallecano
Vallecano üstündeki şanssızlığı kıramıyor. İyi hücum ettiği maçlarda golü bulmakta zorlanıyor, golü bulsa da skoru koruyamıyor. Ancak oyun anlamında benim La Liga’da beğendiğim bir takım. Espanyol’un da son maçlarına baktığımızda kazanma konusunda bazı sıkıntılar yaşasalar da, neredeyse her maçta gol bulabildiklerini görüyoruz. Ben bu maçta da iki takımın da skor üretebileceğini düşünüyorum.


Cadiz – Ath Bilbao
Cadiz ligin en sürprizlere açık takımı. Kimsenin şans dahi vermediği maçlarda, sürpriz goller bularak 3 puan alabiliyorlar. Son Barcelona maçı bunun en büyük örneği. Savunma konusunda da kötü bir takım olduklarını söylemek haksızlık olur. Athletic Bilbao da son haftaların formsuz takımı gibi görünse de, bu maçta skor üretmeleri oldukça muhtemel. Ben iki takımın da bu maçta skor üretmesini bekliyorum.


R. Sociedad – Barcelona
Barcelona taraf bahsi açısından izleyenleri biraz şaşırtıyor son maçlarda. Takım Xavi ile birlikte edindiği galibiyet serisini son maçlarda kaybetti. Kalesinde de neredeyse her maç gol görüyorlar. Oldukça fazla pozisyona giriyorlar ancak skor üretme konusunda aynı başarıyı sağlayamıyorlar. Bu kadar çok pozisyona girerken verdikleri açıkları da rakipler değerlendiriyor. Sociedad ise üst sıra yarışındaki yerini hala koruyor ve ligin en dengeli takımı olarak görüyorum. Buldukları skoru koruma konusunda oldukça iyiler. Bu maçta da Barcelona’nın açıklarını değerlendirip en azından 1 gol üretmesini bekliyorum. Barcelona tarafı da ürettiği pozisyonlardan bir gol çıkaracaktır diye düşünüyorum. Benim tercihim karşılıklı gol var.