21 Ocak 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

21 Ocak 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Watford – Norwich City
Watford, Ranieri’nin ilk geldiği günlerde biraz reaksiyon göstererek güzel sonuçlar almıştı fakat devamının henüz gelmediğini görüyoruz. Hücumda zorlanmasalar da savunmada yaptıkları hatalarla beraber çok fazla gol yiyorlar. Yedikleri gollerle beraber puan almaları da zorlaşıyor. Norwich City ise Everton’ı mağlup etti ve aylar sonra aldığı bu galibiyetten sonra Rafa Benitez’in de görevine son verilmiş oldu. İki takım da bu görüntüleriyle ligin sonuna kadar küme düşmeme mücadelesi verecek gibi duruyor ve hatta Norwich, büyük bir çıkış yapmazsa lige çok daha önce veda edebilir. Benim bu maçta beklentim iki takımın da skor üretmesi. Karşılıklı gol var bahsinin değerlendirilebileceğini düşünüyorum.

Espanyol – Real Betis
Sezona iyi giren Real Betis, geçtiğimiz haftalarda düşüş yaşamıştı fakat ardından iyi bir şekilde toparlanarak yeniden üst sıralara doğru bir adım attı. Ligin alt sıralarında yer alan Alaves’e karşı aldıkları 4-0’lık galibiyet ise onları iyice morallendirdi. Espanyol’un da iyi bir dönemden geçmediğini görüyoruz. İki takım arasında bu sezon oynanan diğer maçta 2.5 gol barajı aşılmıştı. Ben bu maçta da 2.5 gol barajının aşılabileceğini düşünüyorum. Gollü ve tempolu bir maç sonucunda 2.5 gol barajı aşılabilir.


Lyon – St Etienne
Lyon, Troyes karşısında galibiyete uzandı fakat uzun süredir galibiyet almakta zorlanıyordu. Hücumda tıkanmıyor olsalar da çabuk gol yedikleri için rakiplerine fırsat veriyorlar ve bunun sonucunda galibiyete uzanmakta güçlük çekiyorlar. St Etienne ise hiç istediği gibi bir sezon geçiremiyor. Alt sıralardan kurtulmak için galibiyete ihtiyacı var ve işleri zor gözüküyor. Bu maçta fazlasıyla pozisyon görebileceğimizi düşünüyorum. Korner bahsine yönelebiliriz. 8.5 korner barajı bence aşılacaktır.


Hellas Verona – Bologna
Verona’nın hücumdaki performansı, özellikle son haftalarda oldukça iyi bir duruma geldi. Savunmada zaman zaman yaşadıkları problemler ise onlara puan kaybı olarak geri dönüyor. Bologna’nın galibiyet almakta zorlandığını görüyoruz ve üç puana çok ihtiyaçları var. İki takımın da risk almasını ve savunmada açıklar vermesini bekliyorum. 2.5 gol barajı bence aşılabilir.