Kapat

22 Ocak 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

22 Ocak 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazar günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

FC Villefranche-Beaujolai – Annecy FC
Villefranche, oynadığı son 4 maçı da kazandı. Alt sıralardan orta sıralara doğru tırmanıştılar. Ligin dibindeki Annecy karşısında da favori onlar.

FC Bastia Borgo – Orleans

Oynadığı son 4 maçı da kaybetmeyen Orleans’ın üst sıralar için takibi devam ediyor. Bastia Borgo, oynadığı son 7 maçta tek galibiyet alabildi. Dengeli bir 90 dakika olur. 3 gol beklemiyorum.
Stade Laval – Saint Brieuc

Laval, Cretil ve Avranches yenilgileriyle düşüşe geçti. Briochin, 4 maçtır galibiyete hasret. Denk güçlerin mücadelesinde eşitlik ön plana çıkıyor.

FC Bourg-En-bresse Peronn – US Quevillaise-Rouen Metr

Le Mans deplasmanında 2-0 kazanan Quevilly’nin zirve takibi sürüyor. Lider Bastia’nın 1 puan gerisindeler. Bourg deplasmanından puanla ayrılırlar.