Kapat

23 Şubat 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

23 Şubat 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Cambridge – Cheltenham
Cambridge, geçtiğimiz maçta kazanarak eksik maçları olmasına rağmen avantajı elinde tutmayı sürdürdü ve şimdi Cheltenham karşısına çıkacaklar. Cheltenham, eksik maçları olan zirve mücadelesi veren takımlardan biri ve bu karşılaşma her iki takımın da sezon geleceği için çok belirleyici olacak. Bu maç için taraf bahsinde birini seçmek çok zor gözüküyor. Bu yüzden ilk yarının sakin geçeceğini ve daha çok golün ikinci yarıda geleceğini düşünüyorum.

Lincoln City – Swindon Town
Lincoln City’ye geçtiğimiz hafta Wigan karşısında deplasmandaki maçta güvenmiştim ve güvenimi boşa çıkartmayarak kazanmışlardı. Bu maçta da son altı resmi maçta sadece iki galibiyet alabilen Swindon Town ile karşılaşacaklar. Swindon, 29 maçta 54 gol yedi ve savunmadaki görüntüleri pek umut verici değil. Lincoln karşısında en fazla ilk yarıda dayanabileceklerini ve ikinci yarıda geriye düşeceklerini düşünüyorum.

Birmingham – Norwich City
Norwich City, geçtiğimiz haftalarda girdiği krizden çok çabuk bir şekilde çıkarak bu sezon Premier Lig’e yükselmek için en büyük aday olduğunu yeniden herkese gösterdi. Şu anda en yakın rakipleriyle arada yedi puanlık bir fark oluşturdular. İki maçı eksik olan Swansea City ise bu maçları kazansa dahi Norwich’i geçemeyecek. Birmingham ise küme düşme hattının hemen üstünde bulunuyor ve Norwich ile aralarında belirgin bir güç farkı var. Ben bu karşılaşmada deplasman ekibinden galibiyet bekliyorum.


Rotherham – Nottingham F.
Küme düşme hattında bulunan Rotherham United, eksik iki maçının avantajını kullanmaya çalışacaktır ancak pek fazla avantaj kullanabilecekleri bir durum kalmadı. Son üç maçta sahadan puansız ayrıldılar. Nottingham Forest ise inişli çıkışlı performansıyla beraber bence kötü hücum performansına rağmen ligde kalabilecek oyunu yakalayabildi. Bu maçta da çok fazla gol olmasını beklemiyorum. Bence 2,5 gol barajı aşılmaz.