Kapat

23 Aralık Salı ADANA At Yarışı Tahmini ve Bülteni

1-AYAK: BAWİKAL’a geçildiği yarışta virajı en sonda dönüp düzlükte ise faullere maruz kalıp yol bulamamasına rağmen yarıştan 4.lük çıkaran 4-ROYAL SIGNATURE binicisinin hatası yüzünden birincilik mucadelesi verememişti.Koşuda TİME FEEL,KEMPES,BLUE EAGLE,CLARK KENT gibi isimlerin süratlendirdiği yarışta iyi bir bekleme sonucu sonlarda yapacağı sprintiyle H.KARATAŞ idaresinde kazanmasını bekliyorum İlk BANKOM.

2-AYAK: Rakiplerine nispeten koşuya ciddi hazırlıklar yaparak girecek 3-ÇELİKSOY Öncelikli olmasına rağmen süpriz ile sonuçlanabilecek koşudaki sıralamam şablonda.

3-AYAK: AĞAKARACA Gibi Şampiyonun temsilcisi olmasına rağmen kalitesine yakışır yarışlar koşmasada ADANADA formunu dahada geliştiren 1-AŞKARBEY aksilik yaşamadığı takdirde maidene veda eden isim olacaktır günün en sağlam BANKOSU’dur.

4-AYAK: Gerek kalite gerekse form durumları itibariyla öne çıkan 3 isimle bu koşuyu geçmek istiyorum.Kısa mesafeli son yarışını ölçü almadığım 1-CASH AKÇE Uyum sağladığı binicisi ve eküri’sininde desteği ile koşuda ilk şans verdiğim isim.ANKARA’da KING DROP gibi Önemli bir ismin ardından elde ettiği 2.lik ve eşgal olarakta çok güçlü olan 8-HOT CHOCOLATE en sert rakip olacaktır.Dereceli kazandığı yarışının ardından uzundada etkili koşabilen 7-BAWIKAL süper form durumuyla hataları değerlendirir.

5-AYAK: Kazandığı yarış sonrası formunu koruyan 5-ÜMİDİM’e İlk şansı vermekle birlikte denk güçteki isimlerin mücadelesinde çok isme yer vermek istiyorum sıralamam şablonda.

6-AYAK: 16 İsmin mücadele edeceği Kısa mesafeli yarışta tabela dışı kaldığı yarışları dahi başarılı bulduğum 9-HAKAN SOYLU ‘ya ilk şansı veriyorum sıralamam şablonda.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

1-AYAK: 4 ROYAL SIGNATURE

2-AYAK: 3-11-5-4-6-9-2

3-AYAK: 1 AŞKARBEY

4-AYAK: 1-8-7

5-AYAK: 5-2-7-4-1-9-2

6-AYAK: 9-3-2-10-1-16-5

KUPON BEDELİ: 62 LİRA