Kapat

24 Ağustos 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

24 Ağustos 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Dinamo Zagreb – Bodoe/Glimt
İlk maçı 1-0 kazanan Bodo Glimt evinde son 16 Avrupa maçının 15’inde galip gelmiş oldu. Norveç ekibi iç saha avantajını iyi kullanıyor ama deplasmanda durum değişiyor.

Deplasmanda son 14 maçta 2 kez kazandı. Ancak bunların 10’unda gol attı. Dinamo Zagreb evinde boş geçmez. İlk maç gelmeyen goller bu sefer kazandırır.

PSV – Rangers
İlk maç beklendiği gibi bol gollü oldu. PSV çok daha iyi oynadı ve galibiyeti kaçırdı. Kalecisi Benithez’in yumurtladığı gol 2-2’lik skorun çıkmasına neden oldu.

Zaten PSV türlü garipliklerden dolayı devler liginde 3 sezondur gruplara kalamıyor. Bundan çekinen yine gollere yönelsin. Yoksa ligde maç yapmayıp dinlenen PSV’nin seyircisinin desteği ile farklı kazanması lazım.