Kapat

24 Ocak 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

23 Ocak 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazar günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Preston – Reading
Preston’ın inişli çıkışlı performansı sürüyor ancak bence Reading, çok net bir play off takımı olduğunu son haftalarda gösterdi. Reading, 24 maçta 37 gol atmayı başarırken Preston ise 25 maçta 31 gol bulmayı başardı. Her iki takımın da hücumda sıkıntı yaşamadığını görüyoruz. Ben bu karşılaşmada her iki takımın da skor üretebileceğini düşünüyorum. Karşılıklı gol olacaktır.

Manchester Utd – Liverpool
Liverpool’un serbest düşüşü sürüyor. Son beş lig maçında galibiyet alamadılar ve oyuncuların formsuzluklarıyla birlikte hücumda da üretkenlikten çok uzak gözüküyorlar. Elbette toparlanacaklardır fakat ligde şu anda zirvenin gerisinde kalmaya başladılar ve kupada da çok formda olan United, onlara nazaran çok daha avantajlı gözüküyor. Özellikle Paul Pogba, takımın iyi gittiğini görünce tekrar dünyanın en iyi futbolcularından biri olduğunu hatırladı. Ben bu maçta Manchester United’dan galibiyet bekliyorum.

Everton – S. Wednesday
Sheffield Wednesday, uzun süredir bir resmi maça çıkmıyor 9 Ocak- ancak sezon genelinde zaten puan cezasıyla birlikte pek başarılı olduklarını söyleyemem. Kendi liglerinde az gol yiyen bir görüntüleri var son zamanlarda fakat Everton karşısındaki savunma performansları bu kadar başarılı olmayacaktır. Everton’ın pek formda olduğunu söyleyemem fakat bu maçta skor üreteceklerdir. Gollü bir maç olacağını düşünüyorum.