Kapat

24 Şubat 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

24 Şubat 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Walsall – Newport
Sıkıştırılmış sezonun en yorucu bölümüne geldik. Takımlar artık iyice yoruldu ve bu özellikle alt lig takımları için daha çok geçerli. Çoğu zaman haftada iki maç yapmak durumunda kalıyorlar. Her iki takımın da bu haftalarda yorgun ve formsuz olduğunu söyleyebilirim. Özellikle Newport, play off potasının dışında kalmak üzere ancak bence iyi yaptıkları savunma onları orada tutmaya devam edebilir. Gollü bir maç olacağını düşünmüyorum. Bence 2,5 gol barajı aşılmayabilir.

Swansea City – Coventry
Swansea City; Huddersfield karşısındaki mağlubiyeti almasaydı, eksik maçlarını tamamladığında liderlik koltuğuna oturabiliyor olacaktı fakat onlar da ufak bir düşüş yaşadılar. Coventry ise bu maça Swansea City’nin zirvedeki rakiplerinden Brentford’ı mağlup ederek gelecek. Şimdilik küme düşme hattından uzaklaştılar. Bu karşılaşmada da Swansea City’ye diş geçirebileceklerini düşünmüyorum. Ev sahibi ekip kazanmaya yakın gözüküyor.


Barnsley – Stoke City
Stoke City, yaklaşık iki ay süren galibiyet hasretine Sheffield Wednesday karşısında son verdikten sonra Luton Town’ı da 3-0 mağlup ederek iyice kendisine geldi. Barnsley ise ligde oynadığı son üç karşılaşmada sahadan galibiyetle ayrılmayı başardı. Her iki takımın da iyi savunma yaptığını görüyoruz. Ancak ben tüm beklentilerin aksine gollü ve mücadele gücü yüksek bir maç olabileceğini düşünüyorum. Bence karşılıklı gol var bahsi denenebilir.


Bournemouth – Cardiff City
Play off potasını çok yakından ilgilendiren bir karşılaşma olacak. Henüz menajer değişikliği sürecini tamamlayamayan Bournemouth, son beş lig maçını kazanan formda Cardiff City’yi konuk edecek. Bournemouth’un, takımın başına Thierry Henry’yi getirmek istediği konuşuluyor fakat bence takım hâlâ play off potasındayken bu süreçte çok ağır davranıyorlar. Cardiff ise yüzdü yüzdü kuyruğuna geldi ve bence bu maçta kaybetmek istemeyecektir. İki takımın da temkinli olacağını ve 2,5 gol barajının aşılmayacağını düşünüyorum.