Kapat

242 Sundsvall – Hacken İddaa Tahminleri 20 Temmuz

Sundsvall son dönemdeki en iyi futbolunu geçen hafta Hammarby karşısında oynadı fakat bu kez de yenen basit gollerin kurbanı oldular. As kalecileri Eskelinen’i ekonomik sıkıntılar nedeniyle satmak zorunda kalmaları o maçta etkisini gösterdi. 2015 yılından sonra bu seviyedeki ilk lig maçına çıkan kaleci Saxton kolay goller yedi ki o gollerden sonuncusu 90+2’deydi. Yine de hücumdaki Sundsvall performansını geçmişe yakın görmek sevindiriciydi Bunda sakatların yavaş yavaş dönmesinin etkisi büyük. Sema ve Omeje gibi iki önemli gol ayağı sakatlıktan dönerken, hafta arası takıma bir de İspanyol hücumcu katıldı. Batanero, Wilson ve Eriksson gibi isimlerin de katkısıyla bugün de geçen haftaki arzuda bir Sundsvall bekliyorum.

Konuk Hacken geçen hafta çok rahat bir galibiyet alırken Irandust 1 gol 2 asistle yıldızlaştı. Hafta arası Avrupa Ligi’nde zorlu AZ deplasmanına gidecekler. Akıllar bir yandan da orada olabilir. Kötü haber şu ki bu deplasmanda Brezilyalı yıldız Paulinho oynayamayacak. Mervan Çelik de takımdan ayrıldı ancak yine de o kadar geniş bir Hacken hücum hattı söz konusu ki Ahmed Yasin, Jeremejeff ve Nasiru gibi isimlerle Sundsvall karşısında sorun yaşamayacaklardır. Rakibin kaledeki problemi de ortada. Her iki takım da skor üretir.

Tüyolar
Maç Sonucu 21.50
Hacken bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 galibiyet elde etti. Hacken bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçı da kazandı. Sundsvall bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta mağlup oldu. İki takım arasında oynanan son 6 maçta Hacken 5 galibiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maçı Hacken kazandı.

Karşılıklı Gol Var1.60
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maçta 5 kez karşılıklı gol oldu.

İlk Yarı Sonucu X1.90
Hacken bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçın tamamında ilk yarıları berabere tamamlandı. Sundsvall bu sezon kendi sahasında, ligin ilk 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçın tamamında ilk yarıları berabere tamamlandı.

Ev Sahibi
9 maçla en fazla mağlubiyet alan 2 takımdan biri.
Hakem Magnus Lindgren yönetiminde çıktığı 12 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 7 mağlubiyet elde etti.

Deplasman
Hakem Magnus Lindgren yönetiminde çıktığı 3 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik elde etti.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
Sundsvall 1, Hacken 6 galibiyet elde ederken 3 maç beraberlikle sonuçlandı.
Sundsvall 5 gol atarken, Hacken 15 golle karşılık verdi.
7 maç 2,5 gol altında, 3 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
4 maçta karşılıklı gol olurken, 6 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
6 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Sundsvall 2 ve Hacken 7 maçta ilk golü atan taraf oldular.