Kapat

246 Elfsborg – Helsingborg İddaa Tahminleri 8 Temmuz

Ekim ayından bu yana ilk kez gol yemeyen Helsingborg, suni çimde bunu başararak başka bir sürprize imza attı. Oyun olarak pek hak ettiklerini düşünmesem de, Henrik Larsson’un göreve geldiği ilk maçı bu şekilde kazanmaları önemliydi. Ancak Henrik Larsson’un sezon geneli için işi hiç de kolay değil zira takım ekonomik sıkıntılar nedeniyle elindeki 2 önemli golcüsünü de satmak durumunda kaldı. Bjarnason’un (3 gol / 1 asist) ardından, son maçta galibiyet golünü atan Jönsson (4 gol) da takımdan ayrıldı.

Farnerud ve Boysen gibi iki tecrübeli ismin de sakat olduğu ortamda hücumdaki tüm yük Moro ve Svensson’da olacak. Brezilyalı Wanderson da geldi geleli istenileni veremiyorken işi hiç kolay değil Helsingborg’un. Üstelik yine suni çimde olacaklar. Elfsborg 4 maçtır kazanamıyor olsa da bu kötü gidişi bitirmek için çok uygun bir rakip olacak karşılarında. Levi ve Ishizaki sakat ancak onların rotasyonu çok daha geniş. Cibicki, Frick, Gojani gibi isimler önderliğinde çok net favoriler. Oran çok iyi.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Alt1.70
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez 2,5 ve altında gol atıldı.

Maç Sonucu 11.70
Elfsborg bu sezon kendi sahasında, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçı da kazandı. Helsingborg bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçta 3 mağlubiyet elde etti. İki takım arasında oynanan son 4 maçta Elfsborg 3 galibiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 6 maçta Elfsborg 5 galibiyet elde etti.

Karşılıklı Gol Yok1.70
Helsingborg bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

İlk Yarı Sonucu 12.15
Helsingborg bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 kez ilk yarıları geride kapatan taraf oldu.

İlk Yarı Sonucu X1.85
Elfsborg bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçın tamamında ilk yarıları berabere tamamlandı.

Ev Sahibi
Hakem Patrik Eriksson yönetiminde çıktığı 6 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet elde etti.
Bu sezon en uzun süre forma giyen oyuncusu Kevin Stuhr Ellegaard (1.170 dakika).

Deplasman
Hakem Patrik Eriksson yönetiminde çıktığı 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet elde etti.
Bu sezon en uzun süre forma giyen oyuncular : Markus Holgersson(1.170) dakika, Rasmus Jönsson(1.170) dakika.
4 golle ligin deplasmanda en az gol atan 4 takımından biri.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
5 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Elfsborg 5 ve Helsingborg 5 maçta ilk golü atan taraf oldular.
Elfsborg 6, Helsingborg 3 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
Elfsborg 15 gol atarken, Helsingborg 13 golle karşılık verdi.
4 maç 2,5 gol altında, 6 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
7 maçta karşılıklı gol olurken, 3 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.