Kapat

25.02.2015 Bursa Altılı , At Yarışı Tahminleri ve Sonucu

1.AYAK: Bu zor koşuda ilk öne çıkan at CANCANBEY, sonrasında LİDERYELE ve ağır kilosuna rağmen FRIGYALI yazılmalı. Aslında LİDERYELE üzerinde çok durdum ve demirbaşla şansı çok yüksek geldi bana ve tek olabilir mi diye düşündüm ama sanki biraz istikrarsız ve karektersiz gibi geldi bana…Bu üç atla geçmez şansımız var ama dediğim gibi grup biraz saçma ve diğer atlarında bunlardan çok geri kalır yanı yok….. ZATI ŞAH son yarışını aslında çokta kendini yormadan kazandı gibi geldi bana on planda yazılabilir. Dediğim gibi koşu zor ve kapatmak en doğru tercih sanki……

2.AYAK: HABER KARTALI alternatif tek. İlk rakip TAMBURI. Sonrasında bir çok at eşit şansta..isteyen tek isteyen iki atla gecebilir ama ben buraya da çok at yazmayı tercih edeceğim şablonda yazacağım atlarla bir aksilik olmazsa geçeriz.

3.AYAK: TURABİ bir adım önde ama zor kazanıyor ilk rakip CERRAH olur. Aslında bu iki atı birbirinden ayırmamak en doğrusu sankı. Muhtemelen ikisinden biri kazanacak gibi duruyor ama isteyen UÇARER’i sonrasında da ALLALEM’i ekleyebilir. ZULUT HASAN soru işareti. Ben muhtemelen iki atla geçerim.

4.AYAK: TURAP düşebileceği en uygun grupta koşuyor bana göre ve kazanması lazım diyorum. Bende birden çok rakip çıkıyor. Tercih sizin ben yanına at yazamayacağım isteyen 4.3/5.2 şeklinde yazabilir.

5.AYAK: Zor bir maiden gibi geldi bana .VARDARLI’yı biz yazmaktan usandık o maidende kalmaktan usanmadı burda da gelirse şaşmam ama ben çok at yazacağım. Sıralamam şablonda….

6.AYAK: Bildiğim en tutarsız atlardan biri KÜLÜNKOĞLU ne zaman nasıl koşacağı belli değil adam gibi koşsa bu gruba uzak çeker ama güven vermiyor ve ekürüside çok iyi aslında…. Her şeye rağmen eküriler alternatif tek.İlk rakipleri WATANABE…. İsteyen tek atabilir veya bu iki atla geçebilir isteyen şablondaki diğer atları yazabilir.

ŞABLON

1.ayak: 2.7.1 / 8.5.6.3

2.ayak: 4/10.2.5 / 3.6.9

3.ayak: 6.4 /7.1 /////// 8

4.ayak: 1

5.ayak: 9.4.2.6 / 5.8

6.ayak: 3 / 2 / 1.11 / 8.6-Şablonda olmayan herhangi bir atı tutuyorsanız ekleyin. Herhangi bir yerde bir atı tek tutuyorsanız atın ama ben bir başka yerde tek atsam öncelikle son ayakta ekürileri sonrada ikinci ayakta HABER KARTALI’nı tek denerdim… Bol şanslar…