Kapat

25 Ekim 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

25 Ekim 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Beşiktaş – Galatasaray
Beşiktaş, zorlu günlerden geçiyor. Milli ara öncesinde sakatlıklar nedeniyle büyük problemler yaşıyorlardı, şimdi ise oyuncuların formsuzluğuyla birlikte bir kimlik bunalımı yaşıyorlar. Takımın oynamak istediği oyun geçen yıldan biraz uzakta kaldı. O coşkulu oyunu çok az yakalayabiliyorlar. Pjanic’e bağımlı hale geldiler ve onun şu anda sakatlık sonrası formsuz oluşu, takımı etkiledi. Galatasaray, birinci bölgesinde pres yapan takımlara karşı çok zorlandı fakat Avrupa’da genelde bu baskıyı görmediler. O yüzden Avrupa’da daha iyi performanslarını gördük ve değerli puanlar kazandılar. Beşiktaş’ın Galatasaray’a karşı yoğun presle başlamasıyla birlikte skoru bulacağını ve bu maçı alacağını düşünüyorum.

Aalborg BK – Viborg
Aalborg, son üç maçta iki mağlubiyet aldı. Sezonu iyi geçiriyorlardı fakat bu noktada formsuz olduklarını görüyoruz. Viborg ise rakibinden daha kötü bir sezon geçiriyor zira savunmada güçlü duramıyorlar. Bu karşılaşmada iki ekip de skor üretmeye çalışacaktır. Gollü bir maç bekliyorum, benim tercihim karşılıklı gol var.


Gil Vicente – Braga

Braga, bu sezon zaman zaman kazanmakta zorluk çekse de çok zor mağlup olan bir takım haline geldi. Sekiz lig maçında sadece bir mağlubiyet aldılar fakat aldıkları dört beraberlik biraz fazla. Gil Vicente karşısında ben kazanmaya yakın olacaklarını düşünüyorum. Deplasman ekibi Braga, bu maçta galibiyete uzanabilir.

Getafe – Celta Vigo
Formsuz iki takım karşı karşıya gelecek. Getafe, şu anda ligin dibinde yer alıyor ve henüz dokuz lig maçında galibiyet almayı başaramadılar. Celta Vigo ise üst üste iki galibiyet aldıktan sonra biraz umutlanmıştı fakat yeniden eski form durumlarına dönmeye başladılar. İki ekip de iyi oynamıyor ve hücumda etkisiz kalıyor. Özellikle Getafe sadece üç gol atmayı başarabildi. Bu karşılaşmada pek fazla gol olacağını düşünmüyorum ve ilk yarıda da maç sakin geçebilir. İlk yarıda beraberlik bekliyorum.