Kapat

26.06.2015 Banko Maçlar ve iddaa Tahminleri

26 Haziran Banko Maçlar ve Tahminleri

712 Reggiana Emilia – Sassari
Seri 3-3 avrupada bütün seriler bitti bi bu seri bitmedi 😀

Reggiana kazandığında rakibini düşük sayılarda tutabiliyor , Sassari ise kazandığında genelde yüksek skorlara ulaştı ki Sassari evinde 2 maçını da uzatmayla kazanmıştı.

Maç için yorum yazmak çok gereksiz , yazı tura maçı benim gönlüm bu sezon Sassariden yana olduğu için Milanoyu da elemişlerken son maçta kendilerini salacaklarını düşünmüyorum . Reggiana takımı yaşlı bir kadroya sahip 7.maçta Sassari biraz daha şanslı fiziksel açıdan.

ÜST – MS:2

722 Sırbistan – Belarus
Belarus takımı Litvanya maçında bile ne kadar kırılgan bir takım olduğunu gösterdi 19 sayılık farkı koruyamadı ve bitime 1,5 saniye kala son topu rakiplerine verdiler. Syntsina’nın ekstra basketlerine bakıyorlar. Harding bu turnuvada hala beklenen performansının uzağında. Verameyenka bi ne olduğununu nerede olduğunun farkında.

Sırbistan grup maçlarında 4. olsa da diğer grubun birincisi millilerimizi elediler ve yarı finaldeler. Dabovic 31 sayı ile muhteşem oynadı. Milovanovic , Dabovic , Petrovic , Page , Jovanovic , Radocaj ,Butulija gibi çok derin rotasyona sahipler turnuvanın en önemli hücum silahlarından biriler ve 3 turnuvadır yükselişleri sürüyor.

Sırbistanın Belarusa göre çok daha iyi bir hücum takımı olduğu bariz. Belarusun rakibini durdurması zor görünüyor..

MS: 1 – ALT

111 İlves – Hjk Helsinki
Finlandiya Ligin’de 16.Hafta mücadelesinde Ilves sahasında lider Helsinki’yi konuk edecek.Ilves ligde bu sezon şu ana kadar oldukça kötü bir performans sergiliyor ve açıkçası şu anki durumları oldukça vahim.Konuk Helsinki ise son yıllarda olduğu gibi bu sezonda ligin tartışmasız tek hakimi ve yollarına çok iyi bir şekilde devam ediyorlar.Ben bu mücadelede Helsinki’nin deplasmanda’da olsa rakibini geçeceğini ve 3 puanı hanesine yazdıracağını düşünüyorum.

Tahmin: MS2

Futbol TahminleriBasketbol Tahminleri