Kapat

26.07.2019 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

26 Temmuz 2019 Banko Maçlar ve Tahminleri

128 Sochaux – Caen
Sochaux geçtiğimiz sezon hayal kırıklığı yaratan bir performans sergiledi. Ligde kalırken zorlandılar. Yeni döneme de çok sayıda transferle giriyorlar. Ancak hala yüksek profilli bir ekibe sahip olduklarını söylemek mümkün değil. Fazlasıyla zorlanacaklarını düşünüyorum. Caen geçtiğimiz sezon bir üst ligdeydi.

Bu lig için iyi bir kadroları var. Strasbourg’a sattıkları stoperleri Djiku dışında çok önemli bir kayıpları yok. Bu ligi iyi bilen tecrübeli teknik direktörleri Rui Almeida önderliğinde zirveye oynayacaklar. İlk hafta eve 3 puan götürebilirler.

127 Rodez Aveyron – Auxerre
Ligin yeni ekibi Rodez sahasında Auxerre ile karşı karşıya gelecek. Ev sahibi ekip geçtiğimiz sezon Ulusal Lig’i zirvede tamamlayarak şampiyonluğa ulaşmıştı. Kadrolarında çok sayıda yeni isim var. 26 yıl sonra döndükleri Ligue 2’de işlerinin çok kolay olacağını düşünmüyorum. Ancak sezona kazanarak başlamak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

Auxerre ismi bu ligin üstünde. Ancak kulüp en iyi günlerinin uzağında. Bu sezon da şampiyonluk yarışının içinde olabileceklerini düşünmüyorum. Bu karşılaşmada önce savunmada sert durup sonra skor üretmeye çalışacakları kanaatindeyim. Riskli bir tercih olsa da 2.5 üst ile şansımı deneyeceğim.

126 Nancy – Orleans
İki tarafı kantara koyduğumuzda Nancy ağır basıyor. Ancak taraflar arasında büyük bir uçurum olduğunu söyleyemeyiz. Nancy orta sahadaki önemli adamlarından Abou Ba’yı Nantes’a gönderdi. Onun enerjisini kesinlikle arayacaklar. Orleans’da da birtakım değişiklikle yaşandı.

Onlarda da Metz’den kiralık olarak gelen Vincent Thill sezon boyunca dikkat çekecektir. Sezonun açılış maçı her zaman zorlu geçmeye adaydır. Taraflar bu maçta skor üretmekte zorlanabilir. 2.5 alt doğru tercih olacaktır.

125 Guingamp – Grenoble
Geçtiğimiz sezon Ligue 1’de mücadele eden Guingamp ligi son sırada tamamlayarak küme düşmüştü. Marcus Thuram ve Marcus Coco önemli isimlerini satsalar da yine de bu seviye için sağlam bir takıma sahip oldukları kesin. Pedro Rebocho, Eboa Eboa gibi savunmacıların yanı sıra Didier Ndong, Yannis Salibur gibi önemi oyunculara sahipler.

Forvet hattında Nolan Roux gibi tecrübeli bir futbolcuları var. Grenoble çok sayıda transfer yaparak kadrosunu genişletti. Uyum süreci içinde olmalarına rağmen hazırlık maçlarında fena sonuçlar almadılar. Ancak lige bu deplasmanda başlamaları onlar adına kötü. Ev sahibine güveniyorum.