Kapat

26.12.2014 İzmir Altılı Ganyan , At yarışı tahmini

1.Ayak =

Uzun mesafelerde hep tabela diplerinde dolaşan Yakışıguzel(9) uygun kilosunu da değerlendirirse ismini spikere ezberlettirebilir. İlk atım.Çok iyi durumda olmasına rağmen kendini 1. olarak potaya atamayan Cordoba(8) bu yarışa çok iyi hazırlandı. İyi bir yarış bekliyorum.Surekli altılılarımda yer alan Kamber(2) uygun grupta bir şansı daha hakediyor.Bu uç safkan arasında kıyasıya bir birincilik yarışı bekliyorum.

2.Ayak =

Son yarışında çok guçlu bir rakibe geçilen Anizarbos(1) ve son yarışında starta takılan Jack The Ripper(3) arasında bir yarış bekliyorum.

3.Ayak =

Hayatının en iyi durumunda olan Ruhadam(2) sevdiği pist ve mesafede uygun grupta kazanmaması için hiç bir sebep yok. Tek olarak öneriyorum.

4.Ayak =

Bu mesafeyi bir kez koşmuş ve kazanmış ekuri destekli Tutkumuz(4-7) en şanslı isimdir.Her yarışını bir önceki yarışına göre daha iyi koşan Lutfubey(5) , son iki yarışını kazanan Savaşan(2) uzun suredir koşmamasına rağmen grubun uygunluğu ile kazanabilir.Mesafesi olmamasına rağmen klas jokeyi ile bir şansı hakeden Gulfem(1) ise daha sonra.

5.Ayak =

Yarış hazırlıklarında pırıl pırıl görunen Nasrullah Bey(3) uzun suredir koşmamasına rağmen ilk atım.Kulvar avantajını iyi değerlendirmesini beklediğim formda isim Speed Of Light(9) , tam mesafesinde koşan White(8) arasında bir koşu bekliyorum.

6.Ayak =

Bu mesafeye bayılan Kefalunka(1) , son yarışı ile fazlalıklarını atan Adisa(4) ve grubun kaliteli safkanlarından olan Sevdalinka(3) kıyasıya birincilik mucadelesi verecektir.