Kapat

26 Kasım 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

26 Kasım 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

RC Lens – Angers
Lens, iyi bir sezon geçiriyor fakat genel olarak kendi sahalarında oynadıkları maçlarda daha iyi bir performans gösterdiklerini görüyoruz. Kendi sahalarındaki son üç maçı kazanırken deplasmandaki maçları da kaybettiler. Angers’nin de deplasmanda çok kötü bir takım olmadığını biliyoruz. Ben bu maçın gollü geçebileceği görüşündeyim. Her iki takımın da skor üreteceğini ve karşılıklı gol göreceğimizi düşünüyorum.

W. Bromwich – Nottingham F.
West Bromwich’in puan kayıpları devam ediyor. Şampiyonluk parolasıyla yola çıktıkları sezonda üst üste yaşadıkları puan kayıplarıyla beraber üçüncü sırada kaldılar. İlk iki sırayla puan farkı da oldukça fazla. Championship çok uzun bir lig, bu puan farkı kapanabilir ve bu sürpriz olmaz. Oyunlarıyla umut verirlerse işleri değiştirebilirler. Nottingham Forest ise zor mağlup olan bir takım haline geldi. Galibiyet almakta da zorlansalar da kolay kolay mağlubiyet almıyorlar. Bu maçta işler değişebilir zira West Brom, kendi sahasında galibiyete uzanmak isteyecektir. Benim tercihim ev sahibi galibiyetinden yana olacak.

Colchester – Newport
Newport County, son haftalarda istikrar problemi yaşasa da hâlâ play off potasına yakın gözüküyorlar. Ev sahibi ekip Colchester ise toparlanmış gibi gözükse de onların da belirgin bir istikrar problemi olduğunu düşünüyorum. Ben bu maçta deplasman ekibine güveniyorum, cazip orandan galibiyetleri denenebilir.


Başakşehir – Altay
Başakşehir, teknik direktör değişikliği sonrasında üst üste aldığı galibiyetlerle birlikte Galatasaray ve Beşiktaş’ı puan tablosunda geride bıraktı. Üst üste beş puan kazanmayı başardılar. Altay ise sezona çok iyi başlamıştı fakat bir süredir istedikleri performansı sahaya yansıtamıyorlar. Başakşehir’e karşı en azından puan almak isteyeceklerdir. Benim bu karşılaşmadan beklentim karşılıklı gol var olacak.