Kapat

26 Ocak 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

26 Ocak 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Fildişi Sahilleri – Mısır
Fildişi Sahili, turnuvada şu ana kadar en iyi futbol oynayan takımlardan biri olarak dikkat çekiyor ve bununla beraber hücumda da oldukça iyi gözüküyorlar. Özellikle Nicolas Pepe’den beklenmedik bir hücum katkısı aldıklarını görüyoruz. Mısır ise benim turnuva başında şampiyonluk adayımdı zira Mohamed Salah’ın ne yapıp edip takımını finale taşıyacağını düşünüyordum. Bu maçta da sahneye çıkmasını bekliyorum. Bence Mısır, bu maçı kaybetmeyecektir.

Eupen – Standard Liege
İki takımın da form durumu çok yüksek gözükmüyor. Eupen, hücumda yaşadığı sıkıntılarla birlikte son haftalarda galip gelmekte biraz zorlandı. Standart Liege ise skor üretmek konusunda rakibinden daha iyi olsa da savunmada aksadığı günlerin sayısı hiç de az değil. Gollü bir karşılaşma olacağını düşünüyorum zira hücumda sıkıntıları olsa da Eupen galip gelmek isteyecektir. Savunmada da açık verebilirler. Beklentim 2.5 gol barajının aşılacağı yönünde.

Ucam Murcia – RB Linense
Deplasman ekibi Linense, hücumda pek etkili olabilen bir takım değil ve Ucam Murcia deplasmanında da pek etkili olabileceklerini düşünmüyorum. Murcia ise hücumda rakibinden daha iyi fakat savunmada standartların çok gerisinde kalıyor. Ev sahibi ekibin savunmasındaki hataları göz önüne alarak bu karşılaşmanın ilk yarısında en az bir gol bekliyorum.


W. Bromwich – Preston
West Bromwich Albion için sezon pek yolunda gitmiyor. Kazanmaları gereken ve “hedef maç” olarak gördükleri hiçbir karşılaşmada kazanamadılar. Daha da kötüsü iyi de oynadıklarını düşünmüyorum. Championship’te sezon hâlâ çok uzun ve buraya Peterborough’yu yenerek gelecekler. Alacakları bir galibiyetle yine üst sıraları tehdit edebilirler. Preston karşısında avantajlı olduklarını ve galibiyete uzanabileceklerini düşünüyorum.