Kapat

27 Aralık 2020 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

27 Aralık 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazar günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Zaragoza – Baskonia
Zaragoza, olumlu yaklaştığım takımlardandı. Yaşanan koç değişimi sonrası tablo daha da olumluya döndü. İki maç üst üste kazandıktan sonra geçtiğimiz hafta Obradoiro deplasmanında kaybettiler. Baskonia için ligde işler çok da iyi gitmiyordu ama toparlandılar.

Ligde son 8 maçın 7’sini kazanmış durumdalar. En son Tenerife’yi iç sahada mağlup etmişlerdi. Zaragoza’da San Miguel ve Krejci yoklar. Zaragoza’yı ne kadar beğensem de eşleşme anlamında Baskonia’yı bir adım önde görüyorum.

UCAM Murcia – Obradoiro
UCAM Murcia, iç sahadaki başarılı grafiğini deplasmanlara yansıtamamış durumda. Son 3 deplasman maçlarını özellikle savunmada çok aksayarak kaybettiler. İç sahada ise bu sezon 7 maçta 5 galibiyetleri bulunuyor. Obradoiro, hep belirttiğim gibi bu sezon beğendiğim takımlardan. Fakat bir türlü sakatlık sorunlarından kurtulamıyorlar. Geçtiğimiz hafta Zaragoza karşısında iç sahada kazanarak ligdeki 7 maçlık galibiyet hasretlerini sonlandırdılar ama son dönemde formu yükselen Pozas’ı maç içindeki bir sakatlık nedeniyle kaybettiler.

Murcia’da son maçta sakatlanan Sadiel Rojas’ın durumu belirsiz. Obradoiro’da Pepe Pozas, sakatlığı nedeniyle forma giyemeyecek. İki takımın da birbirine ters gelebilecek yönleri olduğunu düşünüyorum. Kısmen de yüksek tempo beklediğim mücadelede üst seçeneklerini kullanılabilir buluyorum.

Real Betis – Fuenlabrada
Real Betis, Joan Plaza gibi önemli bir koçu göreve getirmesine rağmen 6 maçlık mağlubiyet serisini sonlandırabilmiş değil. Şimdi bu maçla birlikte yeni transferlerini kullanabilecek olmaları onlar adına olumlu değişimler yaratabilir. Fuenlabrada da üst üste 4 mağlubiyet ile sıkıntılı bir süreç yaşıyordu.

Fakat son maçta Unicaja Malaga deplasmanında flaş bir galibiyete imza attılar. Betis’te bir eksik yok. Yeni transferler Jerome Jordan ile Jerome Randle’ın da forma giyebilecekleri aktarılıyor. Fuenlabrada’da uzun süreli sakatlığı nedeniyle Osas Ehigiator yokken son maçta sakatlanan Marc Garcia’nın forma giyebileceği belirtiliyor.

Fuenlabrada’da ayrıca Charlon Kloof, takımdan ayrıldı. Taraf bahsi anlamında handikap destekli Fuenlabrada seçimleri kullanılabilir. Benim önceliğim ise Fuenlabrada’nın Betis’e yüksek skorlara çıkma izni vermeyeceğine yönelik.