Kapat

27 Haziran 2017 Salı’nın Kazandıran iddaa Tahminleri

SALI gününe ait yazarlarımızın Banko Maçlar diyebileceği 6 maç sizinle… Günün en değerli maçlarını yaklaşık yarım gün boyunca analizi yapılıyor,Çıkan maçlar son bir defa kontrol edilip yorumu ile birlikte size sunuluyor.Buradaki amacımız size verdiğimiz iddaa tahminleri ile kuponlarınıza ekliyeceğiniz maçtaki riski azaltmak ve para kazanmanızı sağlamak.

commercial photography locations

403 Gnistan – Oulu
Gnistan’da kötü gidiş sürüyor. Son 3 maçı da kaybettiler, 9 maçtır kazanamıyorlar. Son 3 maçta kalelerinde 8 gol gördüler. Mevcut savunma sorunları ve toplam kaliteleri düşünülünce en alt sıradan kurtulmaları zor görünüyor.

Oulu sezona iyi başlamıştı fakat devamını getirmekte zorlandı. 5 maçın ardından evlerinde Ekenas’ı yenerek nefes aldılar. Tekrar yarışın içine dönmek istiyorlarsa bu deplasmanda kazanmak zorundalar. Rakiplerine göre daha kaliteliler ve daha iyi durumdalar. Bu maçın favorisiler.

410 Hibernians – Fci Tallinn
Malta temsilcisi Hibernians, geçen sezon lig tarihindeki 12.şampiyonluğunu kazanarak ön eleme oynama hakkı elde etti. Yaklaşık 1,5 aydır maça çıkmadıkları için bir handikap yaşayabilirler. Kadroda fazla değişiklik yok. Savunma ve orta sahaya birer takviye yapıldı.

FCI Tallinn, 2016 yılında Estonya’daki ilk şampiyonluğunu yaşamıştı. Şu an 2017 sezonunun ortasındalar ve zirveden biraz uzak kaldılar. Yine de sezonun devam ediyor oluşu nedeniyle oturmuş bir kadro ve fiziksel olarak avantajlı bir duruma sahipler.

Her sonuca açık olan bu mücadelede daha hazır olan konuk ekibin kaybetmeyeceğini düşünüyorum.


404 Jaro – Ops
Jaro, KPV deplasmanında farklı yenildi. Sezonu orta sıralarda tamamlayacaklar gibi görünüyor. Takımın savunma sorunları sürüyor. Son 7 maçta da kalelerinde gol gördüler. İstikrarsızlar. Bu maç öncesi tek avantajları düşüşte olan ve kendileri gibi savunması sıkıntılı bir rakiple oynayacak olmaları.

OPS son 2 maçta ligin ilk iki sırasında yer alan takımlarla oynadı ve 7 gol yiyerek kaybetti. Kaliteleri onlarla baş etmeye yetecek kadar iyi olmasa da, 3 hafta önce Jaro’yu bu sahada mağlup etmeyi başarmışlardı. Rakipleri de sıkıntılı, bunu avantaja çevirmeye çalışacaklar. Konuk ekibin yenilmeyeceğini düşünüyorum.