Kapat

27 Mayıs 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

27 Mayıs 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Col. Dublin – Sligo Rovers
Sligo Rovers, son hafta aldığı galibiyetle birlikte kötü gidişata bir dur dedi. Dublin tarafı ise maç kazanmakta oldukça zorlanıyor ve birçok maçta sahadan ağır mağlubiyetler ile ayrılıyorlar. Ligin en alt sırasında yer alıyorlar ve kendilerini toparlayabilecek gibi bir görüntü verdiklerini söylemek çok mümkün değil. Sligo Rovers, kaybettiği maçlarda dahi skor katkısı verebilen bir takım. Yine gollü bir karşılaşma izleyeceğimizi düşünüyorum. Tercihim 2.5 üst.

Bohemians – Drogheda
Bohemians, kaybettiği maçlarda kalesinde fazla gol gören, kazandığı maçlarda ise rakip ağlara fazla gol bırakabilen bir takım. Drogheda ise arka arkaya maçlar kaybettikten sonra son 2 haftada kendini biraz toparlamış bir görüntü verdi ve çıktığı 2 maçı da kazandı. Keyifli ve gollü bir karşılaşma izlememiz muhtemel. Benim tercihim 2.5 üst.


Dundalk – St. Patricks
Ligde form durumunu iyi olarak gördüğüm ve güç dengesi açısından da birbirine çok yakın iki takım karşı karşıya geliyor. Genel tabloda attıkları ve yedikleri goller açısından ve puan açısından birbirini zorlayabilecek iki rakip. St. Patricks daha gollü karşılaşmalar oynayabilen bir takım. Dundalk ise daha dengeli ve bulduğu skor ile birlikte maç kazanmaya doğru ilerleyen bir takım. Ben bu maçta iki ekibin de skor bulacağını düşünüyorum.


Derry City – Finn Harps
İki takım da bu maça gelirken son haftaları oldukça kötü geçirdi. Derry City son 3 maçında sahadan mağlubiyetle ayrılırken, Finn Harps ise son 4 maçından mağlubiyetle ayrıldı. Derry City yaşadığı bu puan kayıpları sonrası liderlik mücadelesinde geri düştü. Kendilerini toparlamaları gerek ancak kalelerini gole kapama konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Ben bu maçta rakip takımın da skor üretebileceğini düşünüyorum. Tercihim karşılıklı gol var.