Kapat

27 Nisan 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

27 Nisan 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Newport – Scunthorpe
Newport County, küme düşme korkusunu atlatmış olan Scunthorpe ile karşılaşacak. Sezonun bu bölümünde artık küme düşme tehlikesini atlatan Scunthorpe, gevşeyebilir. Play off için mutlak galibiyete ihtiyacı olan Newport County ise bu maça ayrı bir önem verecektir. Ev sahibi ekipten galibiyet bekliyorum. Bence kazanacaklardır.

Exeter City – Grimsby Town
Exeter City, sezon sonuna formsuz girdi ve son dört karşılaşmasından sadece üç puan çıkartabildi. Grimsby Town ise son maçta Oldham karşısında aldığı galibiyetle ligde kalma umutlarını devam ettirdi fakat bunun için kalan üç maçın tamamını kazanmaları gerekiyor ve ben bunu başarabileceklerini düşünmüyorum. Bence bu karşılaşmada ev sahibi ekip galibiyete uzanabilir.


Forest Green – Barrow
Forest Green sezonun son bölümünde zirve yarışındaki pozisyonunu kaybetti ve play off’u da zora sokmuşlardı. Ancak yine son üç maçta aldıkları puanlar onları yarışın içinde tutmaya devam etti. Barrow ise ligde kalmak konusunda oldukça rahatladı. Kalan üç maçta alacakları iki puan onları ligde tutacak. Gollü bir karşılaşma beklemiyorum. 2,5 gol barajı bence aşılamayacaktır.


Charlton – Crewe
Chartlon, sezonun sonunda bir türlü istikrarı yakalayamadı ve bunun sonucunda play off yarışında dezavantajlı konuma düştü. Bu karşılaşma onlar için bir şans olabilir zira rakipleri Crewe Alexandra, hem formsuz hem de ligde bir hedefi olmayan bir ekip. Bu karşılaşmada cazip orandan ev sahibi ekibin galibiyetini kuponlarımıza alabileceğimizi düşünüyorum.