Kapat

27 Şubat 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

27 Şubat 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cumartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Bournemouth – Watford
Bournemouth’taki menajer değişikliği sürecinin bir türlü tamamlanamaması takıma çok büyük zararlar verdi. Son dört lig maçında sadece bir galibiyet alabildiler ve en son Cardiff City ile oynadıkları maç sonucunda bu sezon ilk kez play off potasının dışında kaldılar. Fikstür de onlara pek yardımcı olacak gibi durmuyor zira karşılarında çok formda olan bir Watford görecekler. Watford, ligdeki son dört maçının tamamını kazandı ve şu anda ligin en formda takımlarından biri olarak gözüküyorlar. Bu karşılaşmada ben her iki takımın da önceliğinin kaybetmemek olacağını düşünüyorum. 2,5 gol barajı aşılabilir çünkü her iki takım da son haftalarda iyi savunma yapamıyor. Beklentilerin aksine gollü bir maç olabilir.

Crawley Town – Exeter City
Crawley Town, play off potasında yer almamasına rağmen gerçekten formda ve oraları zorlayabilecek potansiyele sahip olduğunu son birkaç haftada gösterdi. Exeter City ise formsuz bir dönem geçirmesine karşın önceki haftalarda topladığı puanların yardımıyla henüz play off potasından aşağıya düşmedi. Üretken bir takım oldukları istatistik kağıdında da net bir şekilde karşımıza çıkıyor. Her iki takımın da skor üretebileceği gollü bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. Bence 2,5 gol barajı aşılabilir.


Southend – Salford City
Southend United, küme düşme hattının hemen üzerinde yer alıyor fakat ligin üst düzey takımlarından Forest Green karşısında aldıkları galibiyet onlar adına umut vericiydi. Salford City ise şu anda play off potasının bir basamak altında yer alsa da bence oynadıkları oyun oraları hak edecek seviyede. Salford az gol yiyen bir takım ve Southend’in hücumu da çok başarılı değil. Çok gollü bir maç olmayabilir. 2,5 gol barajı bence aşılmaz.


Carlisle – Oldham
Oldham Athletic, savunmada çok başarılı bir takım değil ve rakibi Carlisle United, bunu maç özelinde kullanmak isteyecektir. Carlisle son dört maçtır Oldham ise son üç maçtır galip gelemiyor. Ben bu maçta Carlisle’ı avantajlı görüyorum. Savunması zayıf rakibine karşı bence bir şeyler yapıp galibiyete uzanabilirler.