Kapat

27 Temmuz 2020 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

27 Temmuz 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Östersund – Helsingborg
Iki kötü durumdaki takımın eşleşmesi daha. Ama hakkını teslim etmek gerekir, Mellberg’in Helsingborg’u haftalar ilerleyip eksikler döndükçe toparlandı. Hem oyun hem de kadro istikrarları belli çizgiye ulaştı. Bu yüzden Östersunds’a kıyasla daha iyi durumdalar.

Östersunds’un hoca değişimi ve vasat kadro/oyun planlamasına karşın zaman zaman belli bölümlerde iyi oynadığını görüyoruz ancak bunu genele yaymada kötüler. Ayrıca hocanın fazla defansif tutumu da takımın ön bölgedeki yaratıcılíğíní etkiliyor. Sürpriz puan aldıkları tüm maçlarda kaleci Keita tek başına ayakta kaldı. Djurgarden maçı da öyleydi. Helsingborg’un burada kazanacağını düşünüyorum

Hammarby – Orebro SK
‌Yani Hammarby’e ne demek gerek bilmiyorum. Bazı oyuncuların aklının sahada olmadığı ortada. Zaten taraftarlar da bu oyuncular yerine diğer isimlerin artık daha fazla süre alması gerektiğini düşünüyor. Bu isimlerden biri Kacaniklic, diğeri Tankovic. Tankovic’in sözleşmesi 1 hafta sonra bitecek ve kalıp kalmayacağı belirsiz zaten. Moral olarak kötü, form olarak kötü, mental ve zihinsel olarak aklı başka yerde olan ekibin oyun aklını yitirmiş olması da ciddi manada soru işareti.

Örebro iç sahadaki oyununu dış sahaya yansıtmakta zorlanıyor biraz. Son dakika golüyle kazandıkları ilk haftalardaki Djurgarden maçı hariç galibiyetleri yok zaten dış sahada. Lahne ve Bjorndahl biraz toparlandillar lakin hücum planı noktasında biraz soru işaretleri var Örebro’da. Helsingborg deplasmaninda 3 puani son dakikada kaybetmeleri de yanıltmasın bu bakımdan. Iyi değildi peformanslari. Açıkçası iki ekibin oyununu da ikna edici bulamadığımdan tahmin yapmak güç. Hammarby aman aman tempo ve baskıyla oynamıyor, geçen yılki oyun aklını ve temposunu tamamen unutmuşken burada 3 gol atamamali.

Mjallby – Kalmar
Kalmar haftalar sonra puanla tanıştı tanışmasına fakat sezonu açarken benimsedikleri anlayış ve oyun planından tamamen uzaklaştılar. Girişimleri tamamen geçen yıl lige tutunma gayesi edinen anlayışa bürünmüş durumda. Eskilerin arzu ettikleri futbolu oynama noktasındasíndaki ehemmiyetinden bahsetmiştik ki görünen o ki yanilmadık. Mjallby hafta içi büyük bir şok yaşadı. Rakibin girdiği her fırsatı değerlendirip erkenden farka koştuğu o skor sonrası hemen toparlanma eğilimi göstermek durumundalar.

Açıkçası son dönemdeki kötü skorlar sebebiyle de daha iyi reaksiyon vereceklerini düşünüyorum. Kalmar da benzer durumda fakat hem eksikleri, hem de dağılan organizasyonları sebebiyle rakip kadar iyi reaksiyon veremeyebilirler. Mjallby kazanır.