Kapat

28.03.2015 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri YAYINDA

28 Mart Banko Maçlar ve Tahminleri

835 Capo Di Orlando – Reggiana Emilia
Capo Di Orlando son 8 maçta 6 mağlubiyet aldı. Arka arkaya deplasmanda oynadığı maçları farklı kazandıktan sonra son 2 maçı son anlarda kaybettiler. Önce Pesaro’ya son saniyelerdeki serbest atışlarla kaybeden ekip ardından da geçen hafta güçlü Sassari deplasmanında 13 sayı önde başladığı maçı son dakikaları kötü oynaması ile kaybetti. McGee ve Campbell transferlerini yapmışlardı fakat bu oyuncular henüz çok etki edemedi. Çok fazla top kaybı yapıyorlar. Son 8 iç saha maçında 75 sayı yemediler. Tabi bu sezon sadece 2 iç saha maçında 72 sayıyı aşabildiler. Sahalarında 5 maçlık galibiyet serisi sonrası son 3 iç saha maçını kaybettiler.

Emilia üst üste 4 maçta 3 mağlubiyet aldıktan sonra geçen hafta Bologna’yı farklı geçti. Drake Diener gibi önemli bir skorere sahip olsalar da fark yaratamıyorlar. İtalyan oyuncuların performansında düşüş var. Son 9 deplasman maçının 7’sinde 75 sayıyı bulamadılar. Son 7 deplasman maçında 5 mağlubiyet aldılar. Son 12 maçın 10’unda 75’den fazla sayı yemediler.

Emilia’nın son 8 maçının 7’si Capo Di Orlando’nun da son 7 maçının 6’sı ALT bitti. Emilia’nın son 9 deplasman maçının 7’si ve Capo Di Orlando’nun da 11 iç saha maçının 9’u ALT bitti. Düşük tempolu savunmaların ön planda olacağı bir maç olmasını bekliyorum. ALT

823 Koszalin – Starogard Gdanski
Koszalin son 8 maçta 6 galibiyet aldı. Woods geçen hafta döndü fakat Swanson yoktu, Rosa Radom deplasmanına başka problemlerle de çıksalar da kazanmayı başardılar. Radenovic formda. Son 9 iç saha maçında 88 sayı ortalaması yakaladılar. 12 iç saha maçında 11 galibiyet aldılar.

Starogard Gdanski son 7 maçını ortalama 100 sayı yiyip kaybetti. Son 17 maçının 15’ini de kaybettiler. Çok yüksek tempolu oynuyorlar ve savunmayı ikinci plana bırakıyorlar. Sapp, Miles ve Meier üçlüsü takımı sırtlamış durumda. Son 11 deplasman maçında ortalama 95 sayı yediler. 12 deplasman maçında 11 mağlubiyet aldılar.

Koszalin son 6 iç saha maçının 5’inde en az 88 sayı attı. Gdanski son 4 deplasman maçında en az 94 sayı yerken bu 4 maçın 3’ünde de en az 93 sayı attı. Koszalin’in son 5 lig maçının 4’ü ÜST bitti. Son 9 iç saha maçlarının 7’si de ÜST bitti. Gdanski’nin son 13 maçı ÜST bitti. Bu maçta da çok çok yüksek skor çıkması şaşırtmaz. ÜST

819 Beşiktaş – TED Kolejliler
TED, savunmada istikrarlı değil, hücumda ise Tucker, Florence, Plisnic, Gattens, Pittman ve Aminu gibi isimlerle Beşiktaş’ı zorlayabileceklerini düşünüyorum. Beşiktaş, son maçta İBB’yi uzatmalarda mağlup etti ama iyi oynadıklarını düşünmüyorum. Dar bir rotasyonları var ve yeni koç Dettman henüz sistemini oturtabilmiş değil. Üst ve 2 öneriyorum.
816 Czarni Slupsk – Anwil Wloclawek
Czarni son 7 maçta 6 galibiyet ve son 13 maçta 11 galibiyet aldı. Son 4 maçta rakipleri 64 sayı ortalamasında tuttular. Son maçlarda en az 5 oyuncudan çift haneli skor katkısı aldılar. Ribaundlarda etkililer. Son 7 iç saha maçını kazandılar. Bu sezon sadece bir iç saha maçında 78’den fazla sayı yediler.

Anwil son 4 maçta 3 mağlubiyet aldı. Zielona Gora deplasmanında küçük düşürücü mağlubiyetin ardından geçen hafta da sahalarında Lublin gibi zayıf bir takımdan 89 sayı yiyip kaybetmeleri yönetimin sabrını taşırdı ve tüm takıma para cezası verdiler. Wysocki son maçlarda fena oynamadı. Son 6 deplasman maçında ortalama 86 sayı yiyip 5 mağlubiyet aldılar. Son 5 deplasman maçının 4’ünde 65’i aşamadılar.

Czarni sahasında ilk yarıları ortalama 7 sayı farkla önde kapatıyor. Anwil de deplasmanda ilk yarıları ortalama 9 sayı farkla geride kapatıyor. İlk yarıdan ev sahibi ekibin farkı yakalamasını bekliyorum. İY1,

812 Trikala – Kolossos
Sezona kötü başlayan Trikala ardından toparlandı ve bu çıkışla küme düşme hattından uzaklaştılar ve playoff yarışına dahil oldular. Geçen ay takıma katılan oyuncular Hall ve Alexander içerden iyi oynuyor. Son 4 iç saha maçında 3 galibiyet aldılar. Son 7 iç saha maçında en az 78 sayı attılar.

Kolossos arka arkaya galibiyetlerin ardından geçen hafta sahasında AEK’ya kaybetti. Son 8 maçın 7’sinde normal sürede 70’i aşamadılar. Waters harika oynuyor. Scott da formda. Deplasmanda son 9 maçta 6 mağlubiyet aldılar.

Trikala sahasında ilk yarıları ortalama 2 sayıya yakın farkla geride kapatıyor. Kolossos da deplasmanda adeta ligin dev bir takımı gibi ilk yarıları ortalama 4 sayı farkla önde kapatıyor. İlk yarıdan maça iyi başlayıp üstünlüğü elde edeceklerini tahmin ediyorum. Trikala’nın son 15 maçının 12’si ÜST bitti. Bu maçta da yüksek skor çıkabilir. Sürpriz arayanlar maç sonu ev sahibini de deneyebilir.

Malesef buraya daha fazla maç yorumu ekliyemiyoruz. 28 Mart Cumartesi Günü bültendeki maçların tüm yorumlarına aşağıdaki butonlardan ulaşa bilirsiniz Şansınız bol olsun

Futbol TahminleriBasketbol Tahminleri