Kapat

28 Ocak 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

28 Ocak 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Nantes – Brest
Nantes, zaman zaman oyunu etkileyici olmasa da iyi sonuçlar alarak güzel bir sezon geçiriyor. Ben özellikle hücumdaki organizasyonlarını beğeniyorum. Ligue 1’de de iyi bir orta sıra takımı olmayı başardılar. Brest ise ligde Lille’i yenmeyi başardı ve buraya moralli geleceklerini düşünüyorum. İki ekip de kupada ilerlemek istiyor. Temkinli bir başlangıçtan sonra ben pozisyonları ve golleri göreceğimizi düşünüyorum. Önerim karşılıklı gol var.

Huddersfield – Stoke City
Huddersfield Town, çok formda. Uzun süredir maç kaybetmiyorlar. En son Kasım ayındaki bir lig maçında mağlubiyet almışlardı fakat o günden bu yana aldıkları üst üste puanlarla beraber play off potası için ciddi bir aday haline geldiler. Stoke City ise hem taraftarlarını hem de biz izleyicileri şaşırtmayarak istikrarsız bir sezon geçiriyor. İki takımın da galibiyete ihtiyacı var. Özellikle Huddersfield’ı hücumda durdurmak çok zor ve savunmada yaptıkları hatalarla beraber gol de yediklerini görüyoruz. Bu maçta beklentim karşılıklı gol var.

St. Truidense – Charleroi
St. Truidense, özellikle savunmada çok istikrarsız olduğu bir sezon geçiriyor. 24 lig maçında 35 gol yediler. Hücumda zaman zaman tıkanarak skor üretmekte zorlandıklarını görsek de iç sahada bu problemi çok az yaşıyorlar. Genelde deplasmanda hücumda sınırlı kalıyorlar. Charleroi ise deplasmanda skor üretmek konusunda sorun yaşayan bir takım değil. Bu maçta da hücumda etkili olacaklarını düşünüyorum. Beklentim karşılıklı gol var.

Dunkerque – Paris
Küme düşme hattında yer alan Dunkerque, galibiyet almakta oldukça zorlanıyor. İyi bir savunmaları olmasa da iç sahada, deplasmandakinden daha iyi bir savunma yaptıklarını düşünüyorum. Paris ise form grafiğini gittikçe yükseltti. Son aylardaki performanslarıyla birlikte üst sıralara iyice yaklaştılar. Bu maçta galibiyete yakın gözükseler de ben daha ziyade sakin bir ilk yarı bekliyorum. Bence ilk yarıda eşitlik bozulmayacaktır.