Kapat

29 Haziran 2020 Pazartesi’nin Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

29 Haziran 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Hacken – Helsingborg
Hacken’da işler iyi başlamadı, kötü gitmeye devam ediyor. 3 maçlık süreçte hem oyun olarak beklentilerin altında kaldılar, hem de tüm maçları berabere tamamladılar. Perşembe günü kupada Elfsborg’a elenmeleri de tuzu biberi oldu.

Söderlund’un kadroya dönüşüyle ideal forvet hattına ulaştılar fakat sahadaki oyun pek de beklentiler seviyesinde değildi. Açıkçası daha iyisini yapabilecek bir takımlar. Helsingborg bu noktada uygun bir rakip. Gerek eksikleri, gerekse oyun pratiğinden uzaklığıyla Hacken’ın aradığı imdat çekici olabilir kırmızılar. Oranı düşük olsa bile burada Hacken’ın net favori olduğunu ve kazanacağını düşünüyorum. Vakit yanlarında olma vakti.

Varbergs – Falkenbergs
İki takım da bu maçı hedefe koydu ve son maçlarında buna paralel kadro tercihlerinde bulundular. Varbergs tamamen değişen 11’iyle çıktığı Malmö deplasmanında da goller bulmayı başardı. Hatta o kadro az kalsın galip dahi gelecekti. 2.yarıdaki futbolla kılpayı kaçırdılar 3 puanı. Hocanın bu maçı düşünerek uyguladığı rotasyon sonrası burada ideal kadrosuyla sahada olması bekleniyor. Falkenbergs ise bunun benzerini Perşembe günkü kupa maçında uyguladı fakat rakibe kıyasla daha az dinlenmiş olacakları kesin.

Kaldı ki bu ligin derinliği en az olan kadrolarından birine sahipler. Kupada uzunca süre 10 kişi oynamak zorunda kalmaları da yorgunluk yaratacaktır. Varbergs’e üstün gelecekleri noktalarsa elbette var. Duran toplar ve tecrübeleri ondan yukarda. Özellikle ölü toplardan rakibe sıkıntı çıkarmalarını bekliyorum. Varbergs ise hızlı oyunu ve dinamik yapısıyla Falkenbergs ağlarını sarsacaktır. İki takım da skor üretir.

Odense – Lyngby BK
Odense burada kaybetmezse grubu ilk 2 içinde bitirmeyi garantileyecek. Facia Silkeborg yenilgisi sonrası çabuk toparlandılar. Eksiklerin de geri dönmesiyle hoca Michelsen’in eli güçlendi. Lyngby pandemi arasının ardından kötü döndü. X faktör olabilecek isimler geri planda.

Bu da skorlara direkt olarak etki ediyor. Bu nedenle bir anda 3.sıraya düşme tehlikeleri doğdu ki bu da düşmemek için play-out maçı oynamak zorunda kalmaları demek. Bunun yarattığı stres de oyuncuların futboluna tesir ediyor. Odense daha formda, eli daha güçlü durumda olan taraf. Favorim onlar.