Kapat

29 Mart 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

29 Mart 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Senegal – Mısır
Mısır, ilk karşılaşmada beklenilen oyunun çok uzağında kaldı. Slious Ciss’in kendi kalesine attığı golle ilk maçı kazanan ekip, bu karşılaşmada öncelikli olarak skoru korumak isteyecektir. Zaten ilk karşılaşmada da görüldüğü gibi Mısır’ın çok ısırgan bir hücum temposu yok. Senegal ise bu maçta daha ofansif bir oyun benimseyecektir diye düşünüyorum. İlk karşılaşmada çok fazla kanat ortası ile hücum eden Senegal’in biraz daha bilinçli oynaması durumunda skor bulmakta zorlanmacaktır. İlk karşılaşmaya oranla daha hareketli geçmesini beklediğim karşılaşmada tercihim karşılıklı gol var olacak.

Nijerya – Gana
İlk karşılaşmada Nijerya’nın daha ofansif bir oyun oynamasını ve avantajlı bir skorla ikinci maça gelmesini bekliyorduk. Fakat hücumları sonlandırma konusunda çok kötü bir maç geçiren Nijerya’nın bu maçta toparlanmasını bekliyorum. Gana ise Gyan-Ayew ikilisi ile skor üretme girişimlerinde bulunmasına rağmen vuruş kalitesi konusunda sınıfta kaldı. Bu karşılaşmada Nijerya’nın ikinci yarıyı kazanmasını bekliyorum.


Portekiz – K. Makedonya Cum.
Portekiz’de teknik adam Fernando Santos’un bu maç öncesindeki en büyük problemi takım savunması. Türkiye karşısında çok fazla bireysel hata yapılması ve çok fazla duran top hücumuna sebebiyet veren faullerin yapılması işleri zorlaştırmıştı. Hücum bölgesinde ise Ronaldo’nun formsuzluğuna rağmen diğer parçalar skor üretmeye devam ediyor. Kuzey Makedonya ise İtalya karşısında topun arkasına geçerek 11 kişi ile savunma yaptı. Maçta sadece 4 şut çeken Kuzey Makedonya’nın bu maçta da buna benzer bir hücum anlayışına bürünmesi bizi şaşırtmaz. Fakat iki takımında bitirici noktada formda olması skorlu geçecek bir maç için bizi umutlandırıyor. Bu noktada tercihim 2.5 gol üstü olacak.


Polonya – İsveç
İsveç, Çekya karşısında 0-0 nasıl oynanır konusunda ders verdi diyebiliriz. Özellikle kanat oyuncularını savunma konusunda ciddi bir seviye atlayan İsveç bu karşılaşmada da ilk yarıda 0-0’ı korumak isteyebilir. Polonya ise son hazırlık maçında 3-4-3’den 4-3-3 formasyonuna geçişi çalıştı desek yeridir. Polonyalı teknik adam Michniewicz’in bu karşılaşmada hangi formasyonla başlayacağı merak konusu. Hücum konusunda iki takımında elinde çok değerli oyuncular bulunmasından dolayı tercihim karşılıklı gol var olacak.