Kapat

29 Mayıs 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

29 Mayıs 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazar günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

AC Pisa – Monza
Monza, sezon genelinde Pisa’ya göre daha iyi futbol oynayan bir takımdı bana göre. İlk maçta da bu düşüncemi yanıltmayacak şekilde bir oyun sergilediler ve maçı kazanmayı başardılar. Ancak Pisa uzatma bölümünde bulduğu golle birlikte ikinci maç için daha fazla umutlandı. Bu maçta ne olursa olsun, oyuna tutunmak isteyeceklerdir. Pisa’nın gol arayışları ve Monza’nın güzel oyunuyla birlikte, ben iki takımın da skor üreteceğini düşünüyorum.

ADO Den Haag – Excelsior
İlk karşılaşmada oldukça dengeli bir mücadele sonucunda iki takım sahadan eşitlikle ayrılmıştı. Dengeli geçen bir ilk yarı sonrası, ikinci yarıda tempo biraz daha arttı. ADO Den Haag, Play-Off serileri boyunca performansıyla en beğendiğim takım oldu. Bu maçta da güzel bir oyun oynamalarını bekliyorum. Geldikleri zorlu yoldan sonra artık bir üst lige çıkmayı çok isteyeceklerdir. Bu maç için tercihim ADO Den Haag kazanır olacak.


Rapid Wien – WSG Tirol
WSG Tirol, iyi bir sezon sonu geçirmesine rağmen ilk maçta Rapid Wien’e yenilmekten kurtulamamıştı. Ancak sahaya iyi bir mücadele koyduklarını söylememiz mümkün. İki takım da bu seriyi kazanmak için bu maçta varını yoğunu verecektir. Rapid Wien skor avantajıyla birlikte daha dengeli bir futbol oynayabilir. Tirol’ün baskısını kırabilirlerse, yakalayacakları açıkları gole çevirebilecek bir takım. Ben bu maçtaki gol arayışında WSG Tirol’ün de en az bir gol bulmasını bekliyorum. Tercihim karşılıklı gol var.

Luzern – Schaffhausen
Luzern, sezonun son bölümünde oynadığı futbolla birlikte çok iyi bir çıkış yakalasa da 9. sıradan kurtulamayarak Play-Out mücadelesinde yer almıştı. Ligde kalmak istediklerini ilk maçta oynadıkları futbolla da gösterdiler. Maç genelinde iyi bir futbol ortaya koysalar da tam anlamıyla istedikleri skoru alamadılar. Ancak ikinci maçta da Luzern’in etkili futbolunu devam ettirmesini ve kazanmasını bekliyorum.