Kapat

29 Temmuz 2020 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

29 Temmuz 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Mjondalen – Odds BK
Odds’ta Börven satıldıktan sonra eldeki kıymetli golcülerdne olan Lauritsen son maçta bir sakatlık yaşadı ve uzunca bir süre sahalardan uzak kalacak. Takım halinde fena hücum etmiyorlar aslında, Fagermo’dan kalan mirası uzun yıllardır yardımcılığını yapan Nornes iyi taşıyor ancak bu sakatlık haberi biraz soru işareti zira Rashani’nin bitmek bilmeyen formsuzluğu, Bakenga’nın vereceği muamma katkı derken eldeki rotasyon daraldı. Mjondalen sezonun düşme adaylarından biriydi sezon başında ama gayet iyi yapmışlardı başlangıcı.

Ne olduysa son 5 maçta oldu. Takım bu süreçte puan dahi alamadı. Açıkçası son Sandefjord maçındaki performansları da büyük hayal kırıklığıydı. Hiçbir reaksiyon gösteremediler. Odds’un ileri ucundaki problemler olmasa X2 önerebilirdim fakat onların da bu takvimde vitesi düşürmesi beklenebilir. 4 gol çıkmaz.

Aalesunds – IK Start
10 maç sonunda galibiyet alamayan iki ekibin mücadelesi. Start için işler kısmen daha pozitif ancak Aalesund için kabus gibi bir başlangıç oldu, olmaya da devam ediyor. Maç başına 3 gol yiyorlar ve sonuç noktasında ne kadar mücadele ederlerse etsinler o gol ya da golleri bir şekilde yiyorlar. Sebep oldukları penaltılar, gördükleri kırmızı kartlar hep bu ‘yine o golü yiyeceğiz’ alışkanlığından ötürü. Odds karşısında da son dakika golüyle yıkıldılar.

Start’da uzun süredir sakatlıkla boğuşan golcü Akınemi artık oynayabilecek duruma geldi. Bu değerli bir haber zira sezon başının çok altında kalan bir hücum performansları var ve Aalesund gibi zayıf savunma kurgusuna sahip bir rakip karşısında bunu terse çevirebilirler. Girilen fırsatları daha iyi değerlendirebilecekleri bir rakip zaten. Aalesund hocası Bohinen oyuncularının çabasının karşılığını alamamasına üzüldüğünü söylemişti yakın zamanda. Yalnızca Sandefjord maçında gol bulamadılar fakat bu savunmayla işleri hiç kolay değil. Hoca Bohinen’in de tamam ya da devam maçı bu mücadele. Lig bittiğinde bu maçtan alınacak puan ya da puanların önemi çok büyük olacak zira. 6 puan değerindeki maçta beklentim karşılıklı goller.

Kristiansund – Sandefjord
Sandefjord son 2 iç saha maçını kazanarak çok önemli galibiyetlere imza attı. Sezon sonunda çok değerli olacak bu puanlar zira alt sıralarda çekişecekleri rakipleri yendiler bu maçlarda. Cifuentes’in bu kısıtlı malzemeden aldığı verim takdiri hak ediyor.

Kristiansund’un son dönem hücum performansı hiç parlak değil. 6 maçtır kazanamıyor olmaları bir kenara, vadettikleri futbolun da çok uzağındalar bir süredir. Pellegrino’nun gününde olmadığı maçlarda hücum hatları sıradanlaşıyor. Sandefjord adına 1 puanın değerli olacağı bir deplasman burası. Deplasmandaki görüntüleri iç sahaya nazaran daha kötü ancak ben Kristiansund güven vermiyorken savunmada direnebileceklerini düşünüyorum. Beklentim az gol.

Stromsgodset – Brann
Brann’da Koomson çabalamaya devam ediyor fakat kendisine eşlik eden pek bir isim çıkmayınca takım kazanmakta güçlük çekiyor. Kristiansund önünde son dakikada yedikleri komik gol de kazanma noktasındaki mental problemlerinin en büyük göstergesi ki öncesindeki 3-4 maçlık süreçte de ziyadesiyle sendeleyen bir Brann vardı karşımızda. Bamba’nın da vitesi düşürmesiyle çözülmesi kolay bir takım olmaya başladılar. Ordagic de cezası sebebiyle oynamayacak bugün.

Stromsgodset şu bir iki maçlık süreç dışındaki maçlarda bir türlü emeğinin karşılığını alamamıştı ki özellikle golü yediktken sonra yaşadıkları zihinsel sıkıntıları sık sık belirtmiştim buradan. Molde ve Rosenborg maçlarındaki fark bu şekilde oluşmuştu. Brann o rüzgarla hareket edebilecek durumda değil. Bunu fırsata çevirip kötü gidişe dur demeliler. Oyun pratiklerini beğeniyorum. Mawa önderliğinde favorim onlar.