Kapat

3.02.2015 Kocaeli ve Adana At Yarışı Tahmini ve Bülteni

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 1.4.3.6.10

2.AYAK: 2.1.12.4

3.AYAK: 6  BANKO

4.AYAK: 5.3.1

5.AYAK: 5 TEK / 9.2

6.AYAK: 3.11.10.7.4.1


1.AYAK: 4 ve yukarı arapların zorlu ve denk mücadelesiyle start veriyoruz. Önde boş kalmasını beklediğim 1 numaralı DELİCİHAN favorim, daha sonra artık yarış kazanacak kıvama gelen POWER ve müsait rakipleri bulan MUSON RÜZGARI şanslı safkanlar. Ekürisiyle bu yarışa katılacak olan AZİMŞAH‘da mücadelede yer alabilir. Bu yarışın süprizini ise boş kilosuyla TUĞKAN‘dan bekliyorum..

2.AYAK: Son yarışını kazanarak ne denli formda olduğunu gösteren CENGAVERİM favori olmayı hakediyor, tek düşündürücü şey aprantisinin nasıl idare edeceği? Yarış gördükçe iyi duruma gelen TATARBEYİ ve müsait kilosuyla SİSBEY favoriye ciddi rakipler. Düzlüğe kadar kolay gelip son 200’lerde adeta yarıştan kopan KEMİK KIRAN sert binicisiyle bir sonuç elde edebilir, dikkat!

3.AYAK: Yarın sadece YEGANE isimli at için Kocaeli’ne gelecek olan K .TOKAÇOĞLU yarışta son 200’lerde kopartarak kazanacaktır, zaten kaliteside buradaki rakiplerine geçmeye yeter.. BANKO ..

4.AYAK: Ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan QUEEN JAZZ başta yazılmalı. Son yarışını gösterişli kazanan kaliteli GOOD HEARTED finishi önde görebilir. Yarışa adapte olmakta zorlanmazsa HOSLİ‘de bu iki tayın mücadelesine katılabilir..

5.AYAK: Bir önceki yarışını yine bu pist ve mesafede kazanan EFEKAN önlere yakın gidip kısa sprintiyle işi bitirir, grup oldukça müsait… Rakip arayanlara  önde fazla rahatsız edilmeyecek gibi görünen YALINAY ve  ağır kilosuna rağmen AKBARAN‘ı öneriyorum …

6.AYAK: Bence günün finali oldukça zorlu geçmeye aday. Bütçenize göre fazla safkana yer vermenizi tavsiye ediyorum. Bu pistte iki yarış gören ve artık kazanması yakın olan GALLARDO favorim.. Daha sonra müsait kilolarıyla KURTALAN EXPRESS ve LEO ciddi rakipler. Son günlerin formda aprantisi Y.AKTAŞ’ın bindiği PAŞA GÖNLÜM, MEGAS ve GOLDEN BİRD mücadelenin içinde yer alabilir…