Kapat

3 Ekim 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

3 Ekim 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazar günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Liverpool – Man. City
Jürgen Klopp, bundan birkaç sezon önce rakibi Pep Guardiola’ya karşı büyük bir üstünlük kurmuştu fakat son üç maçta rakibini mağlup etmeyi başaramadı. Geçen sezonu pek saymamak lazım zira Liverpool için pek iyi bir sezon değildi. Bu sezon ise çok daha iyi bir Liverpool görüyoruz. Manchester City ise buraya ligde Chelsea galibiyeti sonrası hafta içerisinde PSG’ye Messi’nin golüyle mağlup olmuş bir şekilde gelecek. Gole yakın bir karşılaşma olmasını bekliyorum. Bu da beni kornerlere yönlendiriyor. 9.5 korner barajı aşılabilir.

Tottenham – Aston Villa
Aston Villa, sezona yavaş başlamış olsa da hemen toparlandı ve son iki lig maçında Everton ve Manchester United gibi iki güçlü rakibini de mağlup etmeyi başardı. Onlar için Jack Grealish sonrasında sezona daha iyi bir başlangıç olamazdı. En azından bu kadar iyi bir altı hafta tahmin edemezlerdi bence. Tottenham için işler yolunda gitmiyor, Harry Kane biraz isteksiz gözüküyor ve bu sezon Tottenham için nasıl gidecek çok merak ediyor. Aston Villa’dan en azından bu maçta puan bekliyorum.

West Ham – Brentford
Premier Lig’in yeni ekibi Brentford, gerçekten takdire değer işler yapıyor. Arsenal’i yendiler ve Liverpool karşısında öne geçtiler koruyamayarak bir puana razı oldular. Kadro kalitelerinin üzerinde işler yapıyorlar. Ivan Toney’nin performansını yükselttiğini düşünüyorum. West Ham da kolay skor bulan bir takım ve Brentford karşısında açık verebilirler. Gollü bir karşılaşma olma ihtimalini yüksek görüyorum. Ivan Toney’nin performansı çok belirleyici olacaktır. 2.5 gol barajının aşılabileceğini düşünüyorum.


Crystal Palace – Leicester City

Leicester City, sezona pek iyi bir başlangıç yapamadı ve karşılarında yine zor bir maç var. Crystal Palace deplasmanı, ligde orta sıra takımları arasında en zor deplasmanlardan biri olabilir. Özellikle kapalı savunmaları açmakta zorlanan ve geçiş oyununa ihtiyaç duyan Leicester City için bir kat daha zor bir karşılaşma olacaktır. İlk yarıda sakin bir karşılaşma görme ihtimalimizi yüksek görüyorum. İkinci yarıda takımlar daha fazla açık verirse fazla gol olabilir. Bence en çok gol ikinci yarıda olur bahsi denenebilir.